• 403

Перший дзвоник для майбутніх професіоналів

     Ранок 3-го вересня в Мелітопольському вищому професійному училищі розпочався святковою урочистою лінійкою з нагоди початку нового навчального року.

     Відкрила свято директор училища Людмила Іванівна Кисельова, яка привітала всіх присутніх з початком нового навчального року, а також виконала почесну місію – нагородила відзнаками педагогів та учнів, які протягом літа продовжували приносити славу своєму рідному училищу.

     Цей рік буде визначним для колективу училища, адже саме ця осінь - вже 75-та  в історії навчального закладу. І до початку нового навчального року колектив і учнів і педагогів підійшов із значними здобутками. 2018-2019 навчальний рік в училищі зустрічають 35 навчальних груп, 11 з яких – першокурсники. Сьогодні в училищі 840 учнів здобувають знання та опановують навички з 13 затребуваних на ринку праці регіону професій у галузі транспорту, машинобудування, комунального господарства, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення. Широкий спектр професійних напрямків, за якими мають можливість отримати кваліфікацію учні училища, є запорукою затребуваності випускників на ринку праці не лише міста, області, а й усієї держави.

     Великий внесок педагогічного та учнівського колективу у побудову економічної спроможності та добробуту України відзначив і почесний гість свята – заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма. Сергій Миколайович привітав весь колектив навчального закладу, побажав успіхів в опануванні учнями нових знань, а педагогічному колективу - натхнення у плеканні майбутнього нашої держави.

     Вітальна промова, слова подяки за співпрацю звучали від голови ГО “Мелітопольська група “Патріот”  Ольги Леонтьєвої.

     Окрасою свята стали посмішки учнів, радісні емоції, душевні пісні, щедре засівання на добро та усілякі здобутки.

     Перший дзвоник, який дали першокурсники Саломасов Артем та Бузник Валерія, покликав усіх до навчання, цікавого, насиченого училищного життя. Гарного усім навчального року, здобутків, зростання!!!

 IMG 8038IMG 8047IMG 8053IMG 8070IMG 8083IMG 8101IMG 8144IMG 8108IMG 8149IMG 8153IMG 8176IMG 8204IMG 8213

Вгору