• 268

І знову нас зібрало свято,

покликав світ туристичних пригод!

 

27 вересня – Міжнародний день туризму!

     Міжнародний день туризму – дивовижне свято, яке закликає людей з усього світу поїхати відпочивати. Таке торжество з’явилося досить давно, тому не дивно, що у нього велика історія і чимало традицій. Тому, напередодні Міжнародного дня туризму, з 21 по 23 вересня, гуртківці пішохідного туризму, етнографічного та географічного краєзнавства разом з керівниками Ахтирським С.В, Трет’як М.В., Дубовік С.П., Кардашовою Н.Г. та Вороніною В.В. вирішили долучитися до цього масштабного свята, завітавши до села Алтагір.

     Цьому передувала велика організаційна підготовка.

     Учні з керівниками гуртків  пройшли вже знайомими стежками через Богатирське лісництво, обійшли Гнилу балку. Впродовж експедиції ознайомилися з історією цієї місцевості, визначили екологічні проблеми сьогодення, намагалися знайти шляхи вирішення екокатастрофи.

     Ознайомившись з флорою рідного краю, готували квіткові композиції «Дари осені». Ввечері була представлена розважальна програма: підготовлено костюми, декорації до казки на сучасний лад «Рукавичка», розучувалися пісні про спорт та туризм, ознайомлювалися з науковими відкриттями в фізико-астрономічних галузях, показували туристсько-спортивні вміння. Цікавості і азарту учням додавав здоровий дух суперництва - змагалися за звання кращих в різних номінаціях. Кожний намагався придумати щось таке, щоб захопити і здивувати присутніх.

     Грамотами було нагороджено усіх туристів, але особливо відмічено:

  • Савченко Євген – найсильніший спортсмен,
  • Попов Роман – найкращий знавець рідного краю,
  • Редько Ірина – найкращий туристський шеф-кухар,
  • Шашина Анастасія – капітан команди – переможниці,
  • Науменко Інна – найкращий капітан команди.

     Учнів, які вперше долучилися до туристичного руху, було посвячено в туристи.

     Туристичні подорожі — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про рідний край. Це — спілкування з одногрупниками, друзями та педагогами в невимушеній обстановці біля багаття, коли є можливість проявити самостійність та вміння організувати свій досуг з користю. Такі заходи згадуються все життя і заряджають потужним зарядом позитивних емоцій!

 IMG 0699IMG 0711IMG 0743IMG 0694IMG 0683

Керівник гуртка етнографічного краєзнавства

Н.Г.Кардашова

Вгору