• 433

«Гарячий» тиждень напередодні Дня вчителя

     «Гарячим» видався тиждень напередодні Дня вчителя для учнів випускних груп, викладачів і майстрів виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю», оскільки було проведено  важливі заходи:

     3-го жовтня пройшов відкритий урок у групі ТУ-23, проведений майстром в/н Трифоновим Василем Івановичем. На цьому уроці учні навчалися нарізати зовнішню трикутну різьбу різцем, уважно слухали і переймали досвід свого наставника, який важливі знання передав у доступній формі, де серйозно, де з гумором пояснив і показав, як виконати  технологічний процес.

     Всім присутнім урок сподобався. Підсумком уроку було те, що всі учні виготовили різьбову деталь «болт», яка має практичне застосування. Її застосовують в різцетримачі токарно-гвинторізного верстата для затискання різця.

1

34761081011

     5-го жовтня складали свій завершальний іспит учні 404 групи, яки захищали випускні дипломні роботи і прощалися з училищем. Теплі слова і побажання перед захистом робіт були сказані директором училища Кисельовою Людмилою Іванівною і класним керівником Антіфєєвою Іриною В’ячеславівною. Пригадати випускникам яскраві, цікаві моменти допоміг відеоролик з життя групи.

     Захист дипломних робіт пройшов успішно завдяки зусиллям майстра групи Швецової Олени Миколаївни, керівника дипломних проектів Осикової Олени Прохорівни і самих учнів, які наполегливо освоїли тонкощі своєї професії.

     Ми всі сподіваємось, що залишивши стіни рідного училища, колишні учні поповнять ряди робітничого класу. Перед ними відкриється широка дорога можливостей, випробувань, втілення нових мрій і поривань.

1416171813

Керівник МК верстатних професій Осикова О.П.

Вгору