Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 766

Викладачі навчального закладу розвивають свої тренерські навички та пропагують освіту протягом життя

     27-28 жовтня вже вдруге в Мелітополі за ініціативи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся традиційний освітній захід «Свято-ярмарок тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих». Цього року це освітнє свято відбулося в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

     Викладачі та майстри виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Баричева Олена Миколаївна, Ахтирська Ганна Михайлівна, Кірчева Наталя Юріївна, Черкашина Наталя Миколаївна та Бородай Ірина Петрівна взяли участь у заходах цієї масштабної освітньої події не лише в якості учасників, але й допомагали у проведенні майстер-класів, тренінгів та тематичних виставок. А керівник гуртка Іванова Наталя Анатоліївна разом з активістами Ради учнівського самоврядування долучились до вирішення організаційних питань заходу.

     Ярмарок передбачав проведення упродовж двох днів 54 тренінгів і майстер-класів від провайдерів освітніх послуг як Мелітополя, так й інших міст України. Кожен учасник мав змогу відвідати від 1 до 8 тренінгів. Тематика заходів була найрізноманітніша – майстер виробничого навчання О.М.Баричева зі своїми ученицями з професії «Кравець» провела для всіх охочих майстер-клас з виготовлення ляльки-крупенички, викладач спецдисциплін Г.М.Ахтирська – майстер-клас з плетіння національного української прикраси – гердану, керівник хореографічного гуртка Н.Ю.Кірчева провела тренінг із використанням здоров’язберігаючих технологій «Сама собі тренер», майстер виробничого навчання Н.М.Черкашина у складі вокального ансамблю «Розеншток» Товариства за німецьку самобутність «Відергебурт» представила свої роботи на виставці, викладач німецької мови І.П.Бородай взяла участь у роботі клубу німецької мови.

      Важливим фактором успішності ідеї навчання протягом життя є постійна популяризація освіти дорослих, проведення інформаційних кампаній, спрямованих на більш ширше висвітлення потенціалу освіти протягом життя для особистості і суспільства. Упродовж двох днів Свята-ярмарку більше півтисячі осіб різного віку, професійних інтересів, творчих вподобань відвідали різні активності заходу та мали змогу познайомитися з творчими доробками наших педагогів, а вони самі мали змогу обмінятися досвідом з колегами та поспілкуватися в колі однодумців.

IMG 20181027 104046IMG 20181027 104239Ахтирс каЧеркашинаIMG 20181028 115340

Керівник гуртка «Лідер»

Н.А.Іванова

Вгору