Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 591

Найкращою в місті у номінації «професійна майстерність»

визнана учениця з професії «Кравець»

     В Мелітополі вже декілька років поспіль працює Міська Програма «Про призначення стипендії міського голови м. Мелітополя для обдарованої молоді міста», яка передбачає заохочення за досягнення в різних сферах для представників учнівської, студентської та працюючої молоді. Така стипендія призначається за рішенням експертної комісії під головуванням заступника Мелітопольського міського голови на підставі клопотань навчальних закладів і підприємств міста.

     З 2015 року стати кандидатами для отримання такої відзнаки два рази на рік мають змогу учні професійно-технічних навчальних закладів міста, які мають досягнення у творчій, науковій, спортивній  та громадській діяльності. А з цього навчального року до програми було внесено зміни, згідно з якими учні  професійно-технічних навчальних закладів можуть позмагатися за присудження стипендії і в номінації «професійна майстерність».

     І саме учениця ДНЗ «Мелітопольське ВПУ», другокурсниця з професії «Кравець» Ніна Грунська стала першим стипендіатом в цій номінації. За результатами засідання експертної комісії від 8 жовтня, на розгляд якої було надано 30 клопотань в різних номінаціях, було обрано 13 найдостойніших кандидатур зі всіх навчальних закладів міста.

     Урочисте вручення сертифікатів відбулося 25 жовтня на засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. Міський голова вручив сертифікати стипендіатам та зазначив, що саме таким активним молодим людям формвати достойне майбутнє нашого міста та країни.

     А ми вітаємо нашу ученицю та зичимо їй і надалі нових звершень та досягнень у професійному та особистому житті.

18 10 25 2 18 10 25 118 10 25 3

Керівник гуртка «Лідер»

Н.А.Іванова

Вгору