• 342

Цікаве пізнання професії – можливе!

     30.10.2018 р. у групі 104 (професія «Верстатник широкого профілю») відбувся відкритий урок х технічного креслення.

     Впроваджуючи інноваційні технології навчання, викладач Антіфєєва І.В. провела цей урок у формі ділової гри на тему «Тендер на замовлення з виготовлення партії деталей «Вал». У вступному слові Ірина В’ячеславівна зазначила, що на сучасному етапі наша країна намагається інтегруватися у європейський простір, а для цього необхідно значно підвищувати кваліфікацію робітників, щоб вони успішно конкурували на ринку праці. Для верстатника широкого профілю досягнення такого рівня кваліфікації неможливе без знань і вмінь з читання робочих креслень, прямокутного проекціювання, роботи з довідковою літературою.

     Умови ділової гри дозволили наблизити учасників до реальної життєвої ситуації – проведення ТЕНДЕРУ, який відбувався в ЕКСПЕРТНО-ІННОВАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ. Три фірми – виконавці «ОПОРА», «ПІДШИПНИК» і «ТЕХНІК» взяли участь у цьому ТЕНДЕРІ.

Фірму-замовника «Машинобудівник» представляла експертна комісія у складі голови експертної комісії Заліського Максима, експерта Катаєва Артура, секретаря – Єременка Олександра.

     Знайомлячи присутніх зі своїми фірмами, керівники Сафроняк Кирил, Лафазан Ігор та Режко Андрій підготували невеличкі, але дуже змістовні та яскраві презентації. В них учні продемонстрували товарний знак фірми, рекламний слоган, оголосили кадровий склад та вказали, на виробництві якої продукції спеціалізується фірма.

     Конкурентна боротьба фірм за право отримання сертифікату на замовлення проходила у декілька етапів. Спочатку учні відповідали на тестові запитання з тем «Аксонометричні і прямокутні проекції», «Перерізи і розрізи». Команди, які успішно впорались з цим завданням, змогли, використовуючи різнокольорову картку  зі складами слів, прочитати  вислів засновника проекційного креслення ГАСПАРА МОНЖА «Креслення – це мова техніки»

     Учні також демонстрували свої знання з читання робочого креслення деталі «Вал», з побудови прямокутних проекцій, а потім у боротьбу вступили головні спеціалісти фірм – конструктори, технологи, економісти.

     Девіз уроку «Через гру та творчість – до пізнання» учні успішно втілили в життя, демонструючи винахідливість, конструкторську кмітливість, творчі здібності та просторове уявлення.

     За підсумками захоплюючого змагання перемогла фірма-виконавець «Опора». Її керівник Сафроняк Кирил і отримав СЕРТИФІКАТ на замовлення, який йому вручив голова експертної комісії Заліський Максим.

     Методична комісія обговорила цікавий інноваційний урок, побажала викладачу натхнення і нових цікавих знахідок.

18 10 30 118 10 30 418 10 30 318 10 30 218 10 30 518 10 30 718 10 30 618 10 30 818 10 30 918 10 30 10

Методична комісія верстатних професій.  

Вгору