Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 884

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» - активний учасник

щорічної акції «Випускник-2019»

     26 жовтня учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» взяли участь у проведенні щорічної акції «Випускник-2019», яку Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості організував на базі Центру культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету за активної підтримки управління освіти Мелітопольської міської ради та відділу освіти Мелітопольської райдержадміністрації.

     У заході взяли участь провідні навчальні заклади міста. В залі були присутні випускники міських та районних шкіл, їх педагоги, батьки. Перед початком заходу у фойє всіх гостей акції чекали активісти Ради учнівського самоврядування – представники різних професій, які надавали майбутнім вступникам інформацію про особливості навчання саме в нашому навчальному закладі.

     На відкритті свята з вітальними словами до присутніх звернувся заступник Мелітопольського міського голови, директор Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості. З розповіддю та презентацією  про освітні послуги, що надаються в нашому училищі, перед усіма присутніми виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Кудар.

     Це була чудова можливість заочно познайомитися з навчальними закладами міста Мелітополь, які готують спеціалістів найрізноманітніших професій!

 20181026 320181026 420181026 520181026 1

Керівник гуртка

Н.А.Іванова

Вгору