• 322

Наші учні – учасники розробки

Стратегії розвитку Мелітополя до 2030 року

      Учні Мелітопольського вищого професійного училища завжди активно відгукуються на запрошення до участі у заходах з формування молодіжної політики в місті Мелітополі.

     30 жовтня 2018 року в місті відбулася Молодіжна стратегічна сесія “За майбутнє Мелітополя”. Захід було присвячено генеруванню проектних ідей, що увійдуть до Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030 року. І, звичайно, наші учні не змогли залишитися осторонь такої події. Актив Ради учнівського самоврядування у складі представників обох навчальних корпусів училища стали яскравими представниками серед майже 100 осіб учнівської та студентської молоді, серед яких були представники міських шкіл, вищих навчальних закладів, молодіжних організацій, випускники школи місцевого самоврядування, активісти та лідери волонтерського руху.

     Організаторами заходу виступило управління стратегічного розвитку міста, управління молоді та спорту, управління освіти Мелітопольської міської ради спільно з Проектом “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС) та Асоціацією міст України (АМУ).

     Молодіжна стратегічна сесія «За майбутнє Мелітополя» відбулася у форматі “Відкритий простір” з метою підвищення свідомості та соціальної активності молоді міста, формування ефективних механізмів до здійснення соціально-економічних перетворень в місті, реалізації суспільно-корисних, соціально-значущих ініціатив молоді, спрямованих на розвиток міста Мелітополя.

     Під час урочистого відкриття від імені Мелітопольського міського голови до всіх присутніх звернувся заступник міського голови Сергій Прийма, з яким наші учні потім мали змогу поспілкуватися особисто. Він наголосив, що міська влада хоче почути думки нашої молоді, креативні ідеї для розвитку міста, адже молодь — це наше майбутнє. Сьогодні вже сформовано розуміння того, що неможливо розробляти стратегію і не дізнатися думку молодих людей.

     Модераторами заходу виступили консультанти Проекту ПРОМІС Наталя Бойко та Лариса Оленковська, що презентували вже напрацьовані раніше чотири напрямки розвитку міста і ознайомили з правилами та порядком роботи.

     Подальша робота сесії відбувалася з висунення 16 проектних ідей та об’єднання учасників у групи, які детально працювали над своїми проектами та розробляли план дій до їх реалізації.

     За результатами групової роботи було представлено та обговорено багато креативних ідей, зокрема: створення інтерактивних дошок, створення скейт-парку та велодоріжок, місця для вигулу собак, підтримка стартапів бізнес-інкубаторів, впровадження електробусів, запровадження дронів у структурі поліції та інші.

     Надалі представлені проектні ідеї будуть допрацьовані та найкращі з них, схвалені експертним колективом, увійдуть до Стратегії розвитку міста Мелітополя до 2030 року та будуть реалізовані упродовж наступних років.

     Молодіжна стратегічна сесія навчила молодь груповій роботі і мозковому штурму та дозволила оцінити свої можливості.

2018 10 30 12018 10 30 32018 10 30 42018 10 30 52018 10 30 62018 10 30 72018 10 30 82018 10 30 102018 10 30 92018 10 30 112018 10 30 2

Керівник гуртка «Лідер», куратор учнівського

самоврядування  Н.А.Іванова

Вгору