• 327

Самі собі швачки

     Учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» від самого початку навчання занурюються у світ обраної професії. Щоб робота в навчально-виробничих майстернях приносила справжнє задоволення, умови праці відповідали вимогам до представників кожної професії, в училищі намагаються з перших місяців навчання забезпечити учнів якісною та комфортною робочою формою.

    Серед переліку професій, за якими здійснюється навчання в нашому училищі, є дві професії, які допомагають всім іншим учням виглядати красиво навіть у робочій формі. Наші майстри виробничого навчання з професії «Швачка. Вишивальник» та «Кравець» разом з учнями старших курсів займаються розкроєм та пошиттям робочої форми для представників професій кулінарного профілю, а також своїм колегам з молодших курсів.

      А цього року учениці першого курсу з професії «Швачка. Вишивальник» разом зі своїм майстром виробничого навчання Оленою Баричевою вирішили самостійно підготуватися до навчально-виробничого процесу. Дівчатка за своїм смаком обрали колір тканини, розробили дизайн та крій форми і разом з майстром здійснили пошиття фартухів та головних уборів.

      Тепер учениці 103 групи на виробничому навчанні мають вигляд не лише відповідний до санітарно-технічних вимог професії, але й дуже естетичний та гарний. В такому вбранні учениці тепер кожного тижня працюють в майстерні та можуть засвоювати ази професії з гарним настроєм і мають всі шанси досягти успіхів в обраній справі.

IMG 0b1IMG 0b2IMG 0b3IMG 0b4IMG 0b5IMG 0b6

Класний керівник

103 групи М.С.Таран

Вгору