• 237

Робота в молодіжному русі не може зупинятися

     Робота в молодіжному русі не може зупинятися. Так вважають активісти Ради учнівського самоврядування Мелітопольського вищого професійного училища.

     Лише ніч пройшла після повернення Романа Бойка та Діани Сукач з Форуму лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області, де Діану було обрано президентом, а вже зранку 15 листопада вони разом з третьокурсницею Тетяною  Бєліковою  (випускницею минулорічної «Школи місцевого самоврядування» від Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради) взяли участь у воркшопі з проектного менеджменту «Проектний менеджмент для молодіжних ініціатив» від німецько-української платформи «Київський діалог».

     Можливість взяти участь у цьому тренінгу у наших учнів з’явилась через їх активну роботу у багатьох попередніх активностях, які проводилися за організаційної підтримки громадської організації «Центр громадянських ініціатив «Таврія» в рамках проекту з формування Молодіжного парламенту в Мелітополі за сприяння «Київського діалогу».

     На тренінгу, який відбувся у Коворкінгу в бібліотеці ім. Горького, учні разом з 30 іншими представниками активної учнівської та студентської молоді навчалися ставити SMART-цілі, розбиралися з плануванням проекту, розподілом завдань, дедлайнами і техніками їх дотримання. Немало уваги було приділено фінансовому менеджменту проектів, питанням пошуку ресурсів і розумного їх використання.

     Провела воркшоп Оксана Іваник - тренерка/фасилітаторка Громадської організації "Інша Освіта" і Колегії ім. Теодора Хойса (Берлін, Німеччина), яка дуже професійно та зрозумілою мовою донесла сутність основних понять проектного менеджменту до молоді.

     Після напруженої роботи на тренінгу наші учні виснажені, але натхненні та впевнені у своїх можливостях готові взятися за реалізацію своїх ідей з використанням нових знань та набутих навичок. Побажаємо їм успіху та наполегливості!

20181115 120181115 220181115 320181115 420181115 520181115 6181115 7181115 8

Керівник гуртка «Лідер»

Н.А.Іванова

Вгору