• 209

Молодь молоДІЄ

     27 листопада активісти Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» під керівництвом куратора учнівського самоврядування взяли участь у роботі воркшопу «Мелітополь молоДіє» від Громадської організації «YES» за організаційної підтримки Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради.

     На початку зустрічі всіх учасників привітала заступник міського голови Світлана Бойко та заступник начальника Управління молоді та спорту Тетяна Несват.

     Місто Мелітополь є одним з восьми міст, які відібрані для реалізації проекту «Молодіжна робота на локальному рівні в Південно-Східній Україні», що передбачає проведення аналізу молодіжної роботи в місті та розробку рекомендацій щодо її покращення. І саме на цій зустрічі голова ГО «YES», Координатор проекту - Овчарова Валерія презентувала результати проекту.

     Мелітопольській молоді є чим пишатися: існує молодіжний центр Youth Hub "People.ua" і навіть планується створення мережі таких закладів, молодіжні ініціативи завжди завзято підтримуються Управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради!

     Протягом воркшопу було обговорено головні складові молодіжної роботи в місті та додатково було опрацьовано конкретні інструменти та механізми підвищення молодіжної участі. Питання «як підвищити участь молоді в м. Мелітополь?» було опрацьовано в групах у форматі Світового кафе, де наші учні взяли найактивнішу участь.

     Наприкінці роботи наші учні – голова Ради учнівського самоврядування, другокурсниця Діана Сукач, третьокурсник Роман Бойко та учень першого курсу Максим Заліський отримали сертифікати про успішну участь у роботі воркшопу.

     Сподіваємось, що отримані знання учні зможуть вже зовсім скоро застосувати на практиці.

20181127 120181127 220181127 420181127 320181127 520181127 720181127 6

Куратор учнівського самоврядування

Н.А.Іванова

Вгору