• 259

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

«WORLDSKILLS UKRAINE» 

     27 - 29 листопада 2018 року в місті Києві перукарі ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» стали учасниками Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Цей конкурс - важливий інструмент зростання престижності робітничих професій, професійної освіти та розвитку державно — приватного партнерства в системі освіти.
     Організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України та Федерація роботодавців України. Генеральний партнер – металургійний холдинг «Метінвест», який підтримує конкурс вже третійрік поспіль – з того часу, коли Україна приєдналася до світового руху WorldSkills International. WorldSkills International - це міжнародна некомерційна асоціація, заснована в 1953 році, а перші змагання робочих проводилися вже в другій полові 1940-х років. Мета конкурсу - підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань по всьому світу.
     Конкурс WorldSkills International - це своєрідні олімпійські ігри для учнів та випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 24 років. У діяльності організації беруть участь 74 країни. На сьогоднішній день це найбільше змагання з подібних в світі.
     Цього року змагання проходили в таких компетенціях, як електромонтажні роботи, зварювальні роботи, слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, мехатроніка, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди. Конкурс проходив в м. Київ на базі арт-заводу "Платформа".
     У складі молодих представників робітничих професій регіональної команди від Запорізької області участь у конкурсі взяла випускниця училища 2017 року, тепер вже майстер виробничого навчання Ксенія Буцька, експертом виступила викладач перукарської справи училища Олена Володимирівна Буцька, а в якості моделі був учень 107 групи Чураков Микита.
     Змагання проводилися у формі конкурсу професійної майстерності, де учасник повинен продемонструвати всі свої навички за певну кількість часу, та виконати ряд практичних завдань. Ксенія виконувала роботу в модулі «А» «Чоловіча салонна стрижка і укладання волосся». Усього на виконання роботи відводилося 1 годину 20 хвилин. Наш майстер виконала чоловічу стрижку і укладку на кудрявому волоссі.
     За демонстрацію професійних навиків та вмінь, прояв власного творчого потенціалу стиліста та відкриття шляхів вдосконалення своєї майстерності Ксенія Буцька отримала Диплом від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Диплом з компетенції «Перукарське мистецтво» від голови журі конкурсу, провідного перукаря-стиліста України, судді міжнародних конкурсів Євгена Калкатова, а також Диплом від організаторів конкурсу за активну участь у конкурсі, за старанність, увагу, наполегливість у досягненні поставлених цілей.
     Наш колектив вдячний організаторам за надану допомогу щодо участі у конкурсі, за неоціненний досвід та можливість відвідати багато цікавих професійних майстер-класів та обмін досвідом з провідними фахівцями у галузі перукарського мистецтва.

 181127 29 3181127 29 4181127 29 5181127 29 2181127 29 6181127 29 10181127 29 8181127 29 9181127 29 7181127 29 1

Вгору