• 241

Модельні  зачіски. Напрямки моди у модельних зачісках різних типів

     06 грудня 2018року в групі 307 «Перукар. Перукар-модельєр» відбувся нестадартий відкритий урок на тему: "Актуалізація знань з теми «Модельні  зачіски. Напрямки моди у модельних зачісках різних типів", проведений Буцької Оленою Володимирівною. Урок було проведено не в традиційній формі, тому, що основне завдання сучасного викладача – залучити учнів до активної та самостійної діяльності, перетворити їх у суб’єктів цієї діяльності. Зацікавленість, викликана педагогом на уроці, за певних умов може перерости в стійкий інтерес до професії. Тільки в разі такого підходу формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного і морального здоров’я, яке є одним із стратегічних завдань реформування освіти в Україні, згідно з Національною доктриною розвитку освіти України у ХХІ столітті, стане можливим.

     Нестандартні уроки як розвивальне проблемне та випереджаюче навчання виступає альтернативною формою організації навчання  з метою виховання в них пізнавального інтересу. Це збагачення обох сторін навчального процесу інтелектуальними почуттями, це шанс викладача спілкуватися з учнями душею, це почуття краси, співпереживання, це радість пізнання, подолання труднощів та насолода від праці. Нестандартні уроки дають можливість ефективно оволодіти тим максимумом знань, який потрібен сильним учням для розвитку, а слабким – для полегшення програмного мінімуму.

     Запорукою ефективності навчальної діяльності й процесу учіння  є результативність пізнавальної діяльності, від якої залежить цілеспрямованість розумової активності, розвиток інтелектуальної рефлексії та природжених задатків учнів тощо. 

 181206 5181206 7181206 8181206 10181206 11181206 9

Викладач спец. дисциплін з перукарського мистецтва

Буцька О.В.

Вгору