• 246

Інклюзивна вечірка – простір можливостей!

     Учні та педагогічний колектив ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вже багато років поспіль беруть активну участь у підтримці інклюзивних заходів в нашому місті і вже мають певний досвід в їх організації. Так і цього року наша творча команда стала співорганізаторами 8 грудня на базі Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка Другої Інклюзивної вечірки, присвяченої Міжнародному дню людей з інвалідністю та Міжнародному дню волонтерів, які українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначають 3 та 5 грудня.

     Метою заходу стало підвищення активності та згуртування громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю, та їх партнерів для розвитку інклюзивного суспільства м. Мелітополя, де кожному, незалежно від стану здоров’я, буде комфортно жити.

     Ініціатором та основним організатором заходу вже другий рік поспіль стала креативна команда БО «Соціальний фонд», яка долучила до організації своїх надійних партнерів та  прихильників цінностей інклюзії. Наші учениці-другокурсниці з професії «Перукар-модельєр» разом зі своїм майстром виробничого навчання Тетяною Качурою ще від самого ранку розгорнули у фойє палацу культури імпровізований «салон краси», де всі охочі учасники вечірки мали можливість зробити собі гарну зачіску, святкову укладку або навіть сучасну стрижку.

     Формат вечірки передбачав дружнє спілкування більше 200 учасників – членів профільних громадських організацій, що опікуються особами з інвалідністю. До початку заходу учасники мали змогу зробити фото на згадку у професійних фотографів біля яскравих фотозон, роздивитись «фотосушку», взяти участь в майстер-класі «Кубик Рубіка», помилуватися виставкою- ярмарком поробок. 

     Сценарій свята включав багато цікавих розваг: конкурсів, вікторин, творчих виступів, серед яких яскравою родзинкою став флешмоб та веселий танок від хореографічного ансамблю «Імпровіз» нашого училища на чолі з художнім керівником Наталєю Кірчевою та вокальний дует від нашої учениці Лілії Штанько з її партнером Антоном Макрухою.

     По завершенні вечірки відбулось вручення сертифікатів-подяк співорганізаторам, волонтерам  та учасникам. Окрім того, кожен присутній отримав магнітик на згадку та солодкий подарунок, зроблений руками учнів з професії «Кухар. Кондитер» під керівництвом майстра виробничого навчання Миколи Глістіна.

     Ми раді відчувати себе частиною команди небайдужих громадян, адже  лише спільними зусиллями ми зможемо досягти позитивних результатів в формуванні інклюзивного суспільства в нашому місті!

20181208 120181208 220181208 320181208 520181208 620181208 720181208 820181208 920181208 4 

Куратор учнівського

самоврядування Н.А.Іванова

Вгору