• 251

Дівчата рулять

     8 грудня дівчата-активістки Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» стали учасницями цікавого заходу – тренінгу «Дівчата рулять» на базі Молодіжного центру "People.ua" в рамках проекту про гендерну рівність та розбиття гендерних стереотипів.

     Наше училище на тренінгу представляли учениці другого курсу – голова Ради учнівського самоврядування Діана Сукач, староста 203 групи Катерина Аметова та Тетяна Зик. Ось який цікавий допис залишила Діана у соціальних мережах про свої враження від участі у заході: «Вчора на базі Шахової школи в Молодіжному центрі "People.ua", пройшов тренінг для дівчат "Girl rule", де обговорювалися гендерні питання. Що таке саме "гендер», «стать"? Як їх розрізняти? Чи повинні бути рівноправні відношення між чоловіком та жінкою? Дискусії були вибухові! Але, як кажуть, скільки людей стільки і думок. Добре, що в нашому місті проводяться такі інформаційно-просвітницькі заходи».

     Проект було проведено у рамках акції «16 днів активізму проти насильства» за ініціативи Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області. Подібні тренінги минулого тижня відбулися днями не лише у Мелітополі, а й у Токмаку та Енергодарі.

 181208 1181208 3181208 4181208 6181208 5181208 2

Куратор учнівського самоврядування

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

Іванова Н.А.

Вгору