• 288

Дива трапляються з тими, хто в них щиро вірить

      Чи вірите ви у дива? Якщо в них щиро вірити, то вони такі трапляються у вашому житті, особливо, коли навколо вас є справжні дивовижні люди.

     А в Мелітопольському вищому професійному училищі такі люди є – це молоді, творчі, натхненні художні керівники – Владислав Зеленський та Наталя Кірчева. Саме за їхньою ініціативою та завдяки спільній роботі та багатогодинним репетиціям з активними учнями училища 26 грудня вдалося створити справжнє диво – подарувати дітлахам з сімей співробітників та учнів училища новорічний ранок з виставою «Ялинкове сяйво».

     Свято вдалося, настрій у малечі та у всіх присутніх був по-справжньому передноворічний. За сюжетом добро, як завжди, перемогло зло, а сталося це завдяки дружбі, взаємодопомозі та співпраці казкових героїв та самих маленьких відвідувачів вистави, які одразу перетворилися на активних дієвих осіб. Діти допомогли Снігуроньці (роль якої виконувала першокурсниця з професії «Перукар-модельєр» Поліна Береславська) врятувати свято разом з трьома веселими поросятами, відвідавши казкові країни; переконати злу Бабу-Ягу (яку майстерно зіграла голова Ради учнівського самоврядування «кухар-кондитер» Діана Сукач) стати доброю та веселою. І, звичайно, в фіналі казки всі разом зустріли доброго чарівника Діда Мороза (третьокурсник «автослюсар» Сашко Тітов), який не лише вислухав багато віршиків від дітей, поводив хороводи, пограв у веселі ігри, а також подарував малечі солодкі подарунки.

     Від імені всіх відвідувачів дякую учням та колегам за святковий настрій. А тим, хто не зміг бути присутнім, можу порадити подивитися фотографії, надихнутися святковим настроєм та завчасно підготуватися до наступного разу!!!

181226 1181226 2181226 3181226 4181226 5181226 6

Куратор учнівського самоврядування,

керівник гуртка «Лідер»

Н.А.Іванова

Вгору