• 243

Активісти Мелітопольського ВПУ серед учасників

Презентації Молодіжного парламенту Мелітополя

     31 січня активна молодь міста зібралась на презентацію Молодіжного парламенту Мелітополя. Голова Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Діана Сукач – другокурсниця 210 групи с професії «Кухар. Кондитер» та староста 203 групи з професії «Швачка. Вишивальник» Катерина Аметова взяли участь у засіданні, щоб більш детально ознайомитись з новим проектом “Центру муніципальних ініціатив” Агенції розвитку Мелітополя за підтримки Мелітопольської міської ради.

     Метою створення Молодіжного парламенту є сприяння навчанню молоді принципам місцевого самоврядування, підтримка ініціатив молоді щодо розвиту міста та залучення її в прийняття рішень спільно з міською владою.

     Місцева влада дуже зацікавлена у залученні саме молоді до вирішення проблем, які є в місті. Завдяки спільній роботі представників міської влади із студентським та учнівським активом вже проводиться багато корисних та цікавих заходів: семінари, воркшопи, стратегічні сесії, відкриття та робота молодіжного центру “People.ua”, “Школа місцевого самоврядування”. Насамперед, вони спрямовані на залучення молоді до вирішення проблем міста, адже хто, як не активна молодь повинна сприяти розвитку міста.

     Наприкінці зустрічі активну молодь міста Мелітополя запросили стати частиною колективу Молодіжного парламенту.

20190131 120190131 220190131 3

Куратор учнівського самоврядування

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

Наталя Іванова

Вгору