• 190

Запорізькій області – 80 років!

     10 січня 2019 р. виповнилося 80 років з дня утворення Запорізької області. Цей ювілей відзначено низкою масштабних заходів.  Святкування ювілею триватиме протягом усього року і охопить усі райони регіону, до якого долучаться жителі кожного куточка нашого краю.

     Без перебільшення Запорізька область є промисловим серцем країни, яке зосереджує в собі сотні провідних підприємств промислового, сільськогосподарського та науково-технічного секторів економіки.

     З нагоди ювілею в ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», у рамках декади верстатних професій, було проведено дві відкритих класних години: 5 лютого майстер в/н Черкашина Наталя Миколаївна провела захід «Запорізький край – форпост машинобудування країни». Учні усіх напрямків навчання ознайомились з основними машинобудівними підприємствами нашого регіону, а також підприємствами міста Мелітополя, продукцією яку випускають  ці підприємства, де вона реалізується,

     Цікавою стала  інформація про проходження виробничої практики наших учнів на цих підприємствах, про оплату праці практикантів.

     Продовжуючи низку заходів до ювілею, 12 лютого викладач спецпредметів Осикова Олена Прохорівна провела відкриту класну годину - відеолекторій про еволюцію розвитку верстатів від стародавніх часів до сьогодення - «На зорі верстатобудування». Викладач зацікавила учнів та колег історичною інформацією, інформацією про сучасні верстати, престижністю  та важливістю на ринку праці професії верстатника. Наприкінці заходу директор училища Кисельова Людмила Іванівна зазначила, що країні необхідні висококваліфіковані  робітничі кадри, підготовку яких веде училище, що наш регіон потребує таких робітників, які вміють працювати на сучасному обладнанні промислових підприємств.

20190210 120190210 220190210 320190210 520190210 4

Керівник методичної комісії верстатних професій Осикова О.П.

Вгору