• 156

Участь молоді в процесах демократичних змін в державі: 5 секретів успіху

     У Мелітополі традиційно організовують нові цікаві проекти, пізнавальні та розвиваючі конференції для студентського та учнівського активу. 15 лютого активісти Ради учнівського самоврядування Мелітопольського вищого професійного училища взяли участь у цікавому та пізнавальному заході «П`ять секретів для успіху молоді», який відбувся за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Українська жіноча демократична мережа» та “Агенції розвитку Мелітополя” на базі Палацу культури імені Т.Г.Шевченка.

     Учасники тренінгу обговорили секрети успішного старту професійної кар’єри, джерела додаткових корисних знань і навичок, можливості для молоді у зв’язку з європейською інтеграцією, віру в себе та самореалізацію.

     Поділитися з мелітопольською активною молоддю своїм досвідом та знаннями завітала Президент Мережі європейської демократичної молоді Дінара Габібулаєва. Вона з радістю поділилася своїм досвідом навчання за кордоном, розповіла історію власної самореалізації та зазначила, що головне — це поставити перед собою мету і не зупинятися перед труднощами.

     А привітав всіх учасників заходу та відкрив роботу тренінгу заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма, який також надав учасникам тренінгу корисні поради.

     В свою чергу адміністрація та педагогічний колектив ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» докладає максимум зусиль для того, щоб молодь могла не просто навчатися актуальним та затребуваним на ринку праці професіям, комфортно проводити вільний час в училищі та у рідному місті, а й здобувати знання з громадянської освіти, отримувати додаткові можливості до самореалізації.

20190215 220190215 320190215 120190215 4

Керівник гуртка,

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору