• 598

     25 лютого на засіданні МК верстатних професій були підведені підсумки роботи за лютий місяць 2019 року.

     Для методичної комісії лютий  видався дуже насиченим. По-перше, було проведено ДВА ЗАХИСТИ:

  • 8 лютого було проведено проміжну атестацію – захист курсових робіт учнями другого курсу (гр. 204). Це була перша спроба публічного виступу учнів перед атестаційною комісією. До цього іспиту юні верстатники старанно готувалися, хвилювалися, але все пройшло добре. Багато уваги приділили їхній підготовці майстер виробничого навчання Чугрєєва Марина Павлівна, керівник курсових робіт Осикова Олена Прохорівна та класний керівник Волохов Віктор Сергійович;

123456

  • 22 лютого складали свій «останній екзамен» - захищали дипломні роботи - учні групи ТУ-23. Це вже «досвідчені» учні, яки захищали власні роботи. Тому і результат – відмінний: п’ять учнів закінчили училище з дипломами «з відзнакою». Новинкою на цьому захисті було те, що майстер в/н Швецова О.М. привела своїх першокурсників, щоб вони побачили, як проходить захист, брали приклад, зважали на переваги та недоліки. Всі випускники знайшли собі місце на ринку праці і висловили подяку майстру групи Трифонову Василю Івановичу, який навчив їх усім тонкощам верстатної справи, передав їм свій багаторічний досвід.

78910

     Також в останній місяць зими методична комісія провела ДЕКАДУ ВЕРСТАТНИХ ПРОФЕСІЙ, яка тривала 2 тижні. В межах декади були проведені:

  • дві класних години: «Запорізький край – форпост машинобудування» (майстер в/н Черкашина Н.М.), «На зорі верстатобудування» (викладач Осикова О.П.). Класні години були приурочені до святкування 80-річчя Запорізький області;

1516

  • олімпіади зі спецпредметів – технології верстатних робіт (викладач Осикова О.П.) і технічного креслення (викладач Антіфєєва І.В.), де виявили найкращих учнів з технічних дисциплін;

17

  • позакласні заходи: ДЗВІН «Технічна вікторина» (викладач Антіфєєва І.В. і майстер в/н Швецова О.М.) та «Ярмарок компетенцій» (майстер в/н Черкашина Н.М.). Цікавим крім всього було те, що в цих заходах були задіяні дівчата, які навчаються за спеціальностями «перукар» і «швачка-вишивальник».

18192021222324252628293132333435

     Заключним етапом декади був конкурс профмайстерності серед учнів 2 і 3 курсів, які продемонстрували свій рівень майстерності та досвід за фахом. Підготували учнів до конкурсу всі майстри виробничого навчання. Оцінювали конкурс комісія, яка  складалася з представників підприємств і центру зайнятості. Цей захід  висвітлювало телебачення, а також  преса.

36373839

     На черговій лінійці були відзначені учні, які брали участь в заходах Декади, отримали грамоти переможці.

4041434445464748

     На засіданні МК верстатних робіт було проведено аналіз роботи МК за лютий місяць 2019р. Всі заплановані заходи були добре підготовлені, творчо, яскраво і цікаво проведені, висвітлені на сайті училища. Методист училища Дирбаба О.Г. високо оцінила проведену роботу та надала рекомендації на майбутнє. Всім учасникам заходів велике спасибі за виконану творчу працю, цікаві заходи, подальшого натхнення і ентузіазму!

  

Керівник МК верстатних професій

Осикова Олена Прохорівна

Вгору