• 933

Смачна Масляна Мелітопольського ВПУ

     Колектив Мелітопольського вищого професійного училища у Прощену неділю разом зі всім містом та гостями Мелітополя відзначали прихід весни та проводжали зиму на святі Масляної.

     10 березня в зеленій перлині нашого міста - Парку культури та відпочинку імені Горького гостей свята чекали безліч смачних сюрпризів, розваги та яскраве  театралізоване дійство. Яскравою окрасою Масляної стала виставка-продаж  млинців з різноманітними начинками від майстрів та учнів нашого училища кулінарного напряму підготовки.

     Учні кожної групи під керівництвом майстрів виробничого навчання завчасно напекли по 200 смачних символів свята. На ярмарку були представлені млинці з традиційними начинками з грибів та м’яса, солодкі з маком та яблуками, а також зі згущеним молоком. Охочих придбати смаколики було багато, торгівля йшла жваво. Святкового настрою додавали веселі та харизматичні майстри виробничого навчання в яскравих національних костюмах, які заохочували відвідувачів парка спробувати смачних виробів наших учнів.

     Котрий рік поспіль Мелітопольське ВПУ разом з рідним містом долучається до проведення народних традиційних свят, культурно-мистецьких акцій, стверджуючи ідею єдності, дієвості, сталого розвитку.

20190310 120190310 220190310 320190310 4

Куратор учнівського самоврядування

Іванова Н.А.

Вгору