• 175

Молодь проти дискримінації та расизму

     20 березня на базі Youth Hub "People.ua" відбувся тренінг «Молодь проти дискримінації та расизму», який був складовою частиною заходів Міжнародного дня боротьби за ліквідацію всіх форм расової дискримінації, який щороку відзначається  21 березня і був заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй в 1966 році.

     Щороку близько 21 березня, UNITED координує загальноєвропейський Тиждень проти расизму і закликає міжнародне співтовариство об'єнатися проти дискримінації та расизму. Місто Мелітополь приєднується до акції і цього року проводить два заходи до Європейського тижня проти расизму.

     За запрошенням управління молоді та спорту Мелітополської міської ради активісти Ради учнівського самоврядування Мелітопольського вищого професійного училища - першокурсник Максим Заліський, другокурсниця Інна Науменко та третьокурсник Роман Попов взяли участь у тренінгу. Під час заходу учасники обговорили, що таке дискримінація, які вона має форми і як проявляється. Спільною метою було дати учасникам привід замислитися над питанням дискримінації, дати поштовх проаналізувати життєві ситуації, в яких проявляється пряма або непряма дискримінація. Під час заходу, кожен учасник мав змогу висловити свою думку та позицію. Спільно учасники та організатори дійшли того, що все починається с кожної окремої людини. І що саме від нас самих залежить, в якому суспільстві жити.

     А вже наступного дня всіх учасників запрошено на засідання кіноклубу з хвилюючим фільмом, де разом із запрошеною спікеркою з Німеччини будуть обговорюватися питання політики протидії дискримінації. Кіноклуб проводитиметься у Мелітопольському краєзнавчому музеї.

     Заходи приурочені до European Action Week Against Racism за підтримки Мелітопольський краєзнавчий музей / Melitopol' Museum Of Local Lore та Youth Hub "People.ua". За ініціативи членів організації Community Plus та випускників освітініх програм СТАН \ STAN art group.

20190320 120190320 220190320 320190320 620190320 5

Керівник гуртка «Лідер»

Н.А.Іванова

Вгору