• 122

«Формальна освіта допоможе вам вижити,

а самоосвіта приведе вас до успіху»

Джимі Рон

     15 березня 2019 року соціальний педагог Гамаюн Л.С. провела інформаційно-просвітницький захід з використанням презентації  для педагогів та майстрів, з  метою надання методичної допомоги педагогам щодо вдосконалення рівня професійної компетентності шляхом цілеспрямованої самоосвітньої діяльності.

     Щоб навчати, педагогу самому необхідно постійно навчатись.

     Розвиток мотиваційної сфери педагога є однією з центральних проблем педагогічної науки. Для кожного з педагога найважливішим у роботі з підлітками є педагогічний такт, який полягає в педагогічно доцільному ставленні та впливі педагога на учнів, в дотриманні почуття міри в спілкуванні з ними, в умінні налагоджувати продуктивний стиль спілкування в педагогічному процесі та в пошані до особистості учня. Отже, педагогічний такт виховується і набувається разом з педагогічною культурою і конкретно виявляється в педагогічній діяльності. Він є показником зрілості педагога, як майстра своєї справи. Це сильний засіб, за допомогою якого учнів можна перетворити на своїх спильників чи, навпаки, суперників. Педагог повинен працювати над формуванням власного педагогічного такту і постійно його вдосконалювати.

     З метою виявлення методичних запитів та потреб педагогів було проведено анкетування. За результатами анкетування в своїй діяльності всі педагоги та майстри використовують передовий педагогічний досвід, застосовують інноваційні педагогічні технології, є користувачами інтернет – видань та інтернет -  сайтів.

 20190315 420190315 5

Вгору