Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 556

Учні співпрацюють зі студентським активом

     З метою виховання активної громадської позиції учнів, посилення знань у сфері громадянської освіти 27 березня 2019 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького за ініціативи Центру соціологічних досліджень та кафедри соціології відбулися заходи на підтримку соціально-активної молоді у форматі «Соціологічна середа».

     До участі у заході було запрошено голову Ради учнівського самоврядування училища Діану Сукач, яка в лютому цього року виступила з доповіддю на V регіональній науково-практичній конференції учнівської молоді "Людина і світ", організованій кафедрою соціології  Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

     Заходами було передбачено знайомство з можливостями участі учнів в загальноміських соціально-культурних проектах для активної молоді, перспективах співробітництва з кафедрою соціології, неформальне спілкування з студентським активом – організовано спільний похід та гра в боулінг.

     Засоби неформального спілкування виявляються дуже дієвими для налагодження співпраці між молодіжними активістами. І хоча Діана ще не вирішила з якою спеціальністю вона хоче зв’язати свою майбутню професійну долю – але тепер вона знає, що соціологія – вельми важлива професія в нашому суспільстві.

20190327 220190327 320190327 1

Керівник гуртка

«Лідер» Н.А.Іванова

Вгору