• 135

Творчі досягнення учнів

     В Мелітопольському вищому професійному училищі педагогічний колектив велику увагу приділяє естетичному вихованню учнів та розвитку їх творчих здібностей. В училищі активно працюють гуртки художньої самодіяльності з різних напрямків художньо-естетичного виховання.

     Особливих успіхів цього навчального року здобули учасники танцювального колективу «Імпровіз» та вокального гуртка під керівництвом молодого та творчого керівника Наталі Кірчевої.

     Так, 16 лютого цього року відбулася перша спроба підкорити обласну сцену, яка завершилася перемогою вокального колективу нашого училища в Обласному етапі конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми». Дівчата гарно заспівали «Українське попурі» та отримали від журі схвальні відгуки та ІІІ місце в старшій віковій категорії в загальному підсумку.

     А вже 14 березня на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького за підтримки управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради та Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді відбувся зональний тур ХVІІІ обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2019». Учасниками конкурсу стали дівчата з хореографічного ансамблю училища «Імпровіз». Вони гідно представили наш заклад освіти з номером «Під облачком» в номінації «сучасна хореографія» і посіли почесне ІІІ місце.

     Ми вітаємо наших учениць та їх художнього керівника з успішними виступами та зичимо успіхів у подальших творчих конкурсах та змаганнях. А їх попереду багато: вже зовсім скоро 24-25 квітня відбудеться обласний фестиваль української пічні «Ти будеш жити вічно, Україно» серед студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, для виступу на якому дівчата готують новий репертуар. Також колектив Театру моди «Натхнення» подав заявку на участь в обласному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких театральних колективів «Світ театру та Я» в рамках Всеукраїнського театрального фестивалю дитячих та юнацьких колективів «Казки України».

     Ще раз бажаємо натхнення та наснаги учасникам творчих колективів училища, які своїми гідними виступами вносять значний вклад в формування іміджу власного закладу освіти.

20190402 120190402 220190402 420190402 320190402 520190402 620190402 720190402 8

Керівник гуртка

«Лідер» Н.А.Іванова

Вгору