• 143

   Участь в інформаційних заходах

від Представництва Європейського Союзу в Україні

     22 квітня активісти Ради учнівського самоврядування та представники педагогічного колективу Мелітопольського вищого професійного училища за запрошенням управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради стали учасниками інформаційних заходів від Представництва Європейського Союзу в Україні.

     Вже о 9.00 учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, учні, школярі та просто активна молодь міста Мелітополя зібрались на базі молодіжного центру «People.ua», щоб стати учасниками гри «Eurosession» на європейську тематику. Ця гра має на меті в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри мали змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

     І саме команді у складі наших дівчат – голови Ради учнівського самоврядування Діани Сукач та активної старости 203 групи Катерина Аметової вдалося здобути перемогу у грі. Дівчата виявили неабиякі знання із зазначеної тематики, активно брали участь у всіх завданнях та залишились дуже задоволеними не лише корисними подарунками (що також додало радості від перемоги), а й  самим процесом гри, який дозволив у невимушеній атмосфері підвищити власний рівень знань та продемонструвати свої лідерські здібності.

     А вже о 12.00 в конференц-залі Мелітопольської міської ради для представників неурядових організацій, місцевої влади, освітян та інших зацікавлених мелітопольців відбулася Публічна презентація  «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС».

     На заході всіх присутніх ознайомили з пріоритетами допомоги, яку Євросоюз надає Україні. Також презентували довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, було розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

     Особливу увагу представників освітянської спільноти привернула інформація про програми та проекти від Європейського Союзу: COSME; EEN (Enterprise Europe Network); Horizon 2020; Creative Europe; Erasmus+; eTwinning Plus; EU Study Days та ін.

     Після цієї презентації всім присутнім було запропоновано відвідати Інформаційний захід з огляду програм міжсекторальної підтримки в Україні від КУ «Агенція розвитку Мелітополя». На заході можна було ознайомитися з програмами регіонального розвитку в Україні за напрямами: Інноваційна економіка та інвестиції; Сільський розвиток; Розвиток туризму; Розвиток людського потенціалу; Загальноукраїнська солідарність; Підтримка розвитку депресивних територій; Ефективне управління регіональним розвитком.

     Заходи Представництва ЄС у Запорізькій області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

20190422 120190422 220190422 320190422 4

Куратор учнівського самоврядування,

керівник гуртка «Лідер» Наталя Іванова

Вгору