• 187

Установчі збори Молодіжного Парламенту Мелітополя відбулися!

     23 квітня 2019 року обов’язково увійде до історії розвитку молодіжного руху в Мелітополі. Адже саме цього дня відбулися Установчі збори Молодіжного Парламенту Мелітополя! 43 парламентаря, серед яких представники всіх закладів освіти Мелітополя, працюючої молоді та  інститутів громадянського суспільства і молодіжних об’єднань, зібралися у приміщенні зали засідань Мелітопольської міської ради, щоб завершити процедуру створення в місті колегіального представницького органу активної молоді. Серед них – голова Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Діана Сукач.

     На цю урочисту подію до Мелітополя завітав Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. Також до президії цього зібрання увійшли Мелітопольський міський голова Сергій Мінько, секретар Мелітопольської міської ради Максим Бєльчев, депутат Мелітопольської міської ради Ірина Славова, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, депутат Запорізької обласної ради професор Володимир Кюрчев та ректор Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького Анатолій Солоненко.

     На заході згадали, як створювався Молодіжний парламент Мелітополя: 22 лютого на 46 сесії Мелітопольської міської ради було затверджено рішення «Про створення Молодіжного Парламенту Мелітополя», в якому першим кроком було доручено створити Ініціативну групу з підготовки установчих зборів Молодіжного Парламенту Мелітополя. Ініціативна група, яка була сформована з представників різних відділів та департаментів Мелітополя, секретаря та голів депутатських комісій Мелітопольської міської ради представників закладів освіти (зокрема і куратор учнівського самоврядування нашого училища Наталя Іванова), та активної молоді, які були із самого початку ініціаторами створення Молодіжного Парламенту.

     Протягом двох місяців ініціативна група  працювала над формуванням персонального складу органу. В усіх закладах освіти було проведено свої внутрішні демократичні вибори, кращі представники були делеговані до участі в установчих зборах. Ініціативною групою було проведено відбір серед представників працюючої молоді, інститутів громадянського суспільства та молодіжних об’єднань, а також самовисуванців.

     І от сьогодні відбулося урочисте вручення посвідчень представникам  Молодіжного Парламенту Мелітополя та оголошено про найближчі плани роботи: 22 травня має відбутися перша сесія Молодіжного Парламенту Мелітополя, де буде затверджено регламент роботи, обраний голова, заступник голови, секретар, затверджено персональний склад комісій, обрано їх голів. А протягом місяця до того буде відбуватися процес навчання обраної молоді всім процесам демократичного управління, що їм знадобляться в подальшій роботі.

     Ми дуже радіємо за активність та віримо у відповідальність молоді, готові надати всю необхідну допомогу задля розвитку та надбання практичних навичок з управління власним життям на демократичних засадах. Попереду всіх екає багато цікавої та корисної роботи!

20190423 1120190423 1220190423 1320190423 1420190423 1520190423 1620190423 1720190423 18

Куратор учнівського самоврядування,

керівник гуртка «Лідер» Наталя Іванова

Вгору