Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 580

Перша сесія Молодіжного Парламенту Мелітополя

     22 травня 2019 року в Мелітополі відбулася майже історична подія – перша сесія Молодіжного Парламенту Мелітополя, участь в якій взяла представниця державного навчального закладу «Мелітопольське вище професійне училище» Діана Сукач.

     Цього року Діану було обрано Президентом серед лідерів учнівського самоврядування представників професійних (професійно-технічних) закладів освіти Запорізької області і, звичайно, вона і в Мелітополі постійно знаходиться у самому епіцентрі громадської активності та розробки молодіжної політики.

     Перша сесія Молодіжного Парламенту відбулася на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, науковці та викладацький склад якого допомагали у проведенні попередніх навчальних заходів для обраних членів молодіжного дорадчого органу. А вже цього дня  відбулись перші справжні демократичні вибори на посаду Голови, секретаря та голів і секретарів п’яти  комітетів парламенту.

     Свої програми та своє бачення щодо розвитку молодіжної політики в Мелітополі представили чотири кандидати на пост Голови Молодіжного Парламенту Мелітополя. Шляхом голосування присутні 40 парламентарів обрали голову Молодіжного парламенту, більшість з них віддали свої голоси за Альону Саржан. Заступниками голови були обрані Анастасія Романова та Андрій Веселов. Секретарем Молодіжного парламенту Мелітополя стала Катерина Деркач.

     Головою комітету з питань урбаністики та екології обрали Владислава Гадомського. Головою комітету з питань освіти, неформальної освіти, залученості молоді, розвитку учнівського та студентського самоврядування було обрано Наталію Василенко. Головою комітету з питань культури, спорту та туризму став Микита Семенов. А головою комітету з питань SMART інновацій, IT напрямків та питань просвітницької діяльності обрали Юлію Долгополову.

     Діана місцем застосування своїх сил, досвіду та напрацювань обрала комітет з питань економіки, розвитку молодіжного підприємництва та працевлаштування молоді, головою якого було обрано Андрія Веселова.

     Попереду юних парламентарів чекає два роки насиченої та плідної роботи. Побажаємо всім їм нових досягнень, постійного руху та розвитку і дієвої співпраці з Мелітопольською міською радою та органами місцевого самоврядування Мелітополя.

20190522 120190522 220190522 320190522 4

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору