Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 637

Перші підсумки учасників бюро змін «Дитяча демократія»

     Голова Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Діана Сукач протягом року брала активну участь у роботі  Бюро змін «Дитяча Демократія» м. Мелітополь. І от наприкінці навчального року 22 травня в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася прес-конференція всіх учасників, їх батьків та експертів Бюро змін «Дитяча Демократія».

     Це була дуже тепла і дружня зустріч учасників та експертів, на якій присутні згадували спільні справи з початку проекту: конкурсні відео роботи учасників, знайомство і вручення сертифікатів учасників, тренінг від Максима Михайлика, який представляв Українську Академію Лідерства, і тренінг від експерта Тетяни Окружної під назвою «Від ідеї до проекту».

     Також учасники говорили про захист проектів та участь у Форумі Всеукраїнської програми Дитяча Демократія, що відбувся 15-16 травня в місті Києві. Учасники програми з різних міст України – Києва, Мелітополя, Лисичанська, Запоріжжя, Чернігова, Житомира – зібрались разом у Київському Палаці дітей та юнацтва на Форум, завданням якого було підбиття перших підсумків, планування подальших дій та розвитку програми.

     Підлітки ділилися власними ідеями, планами, напрацюваннями, а також спільно підготували текст резолюції, яку буде направлено відповідним організаціям та представництвам. У рамках програми Форуму відбулися зустрічі підлітків з представниками Посольства США, експертами, відомими особистостями. Яскравими подіями Форуму стали виступи унікального колективу – дівочого рок-гурту The Sixsters, який професійно виконує якісний рок українською мовою та зустріч з популярною співачкою Onuka.

     В Мелітополі програма «Дитяча Демократія» реалізується Мелітопольською міською радою спільно з Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм та БО «БФ «МЛТ МУЗЕУМ ПЛЮС». Організаторами Всеукраїнської програми "Дитяча Демократія" є Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» та Соціальна програма Марини Порошенко.

     На прес-конференції в музеї підлітки ділилися своїми враженнями від участі в проекті, батьки дякували за відкриті можливості для дітей, а експерти бажали натхнення та крил юним мелітопольцям. Наприкінці зустрічі учасники отримали Сертифікат учасника Всеукраїнської програми Дитяча Демократія.

     На цьому проект не закінчується, його реалізація продовжується, і учасники готуються до впровадження власних проектів та напрацювань. Бажаємо Діанці досягати нових звершень та впевнено крокувати до своїх мрій.

 20190522 1120190522 1220190522 1520190522 1420190522 13

Куратор учнівського самоврядування,

керівник гуртка «Лідер»

Наталя Іванова

Вгору