Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 492

Участь волонтерів ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

у міському соціальному проекті

     Співпраця управління молоді і спорту Мелітопольської міської ради та ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» ґрунтується на спільному баченні перспектив залучення учнівської молоді до активного громадського життя міста, регіону та всієї держави.

     Вже четвертий рік поспіль в Мелітополі діє соціальний проект «Весела зарядка. Мій двір – мої ігри», автором якого є начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк. Кожен рік проект збирає тисячі дітей у сквері «Молодіжний», що розташований в центрі мікрорайону, де знаходяться навчальні корпуси училища.

     Активну учнівську молодь фахівці Молодіжного центру «People.ua» заздалегідь запросили до репетицій та підготовки до нового літнього сезону, що розпочалась ще тієї пори, коли на вулиці було похмуро і холодно. Наші активні першокурсники з професії «Швачка. Вишивальник» та «Верстатник широкого профілю» на деякий час перетворилися на акторів, танцюристів та аніматорів.

     І от 1 червня разом з творчими колективами міста було влаштовано свято для дітей, які мешкають у мікрорайоні «Новий Мелітополь» та дано старт традиційному проекту «Весела зарядка».

     Тепер протягом літа щопонеділка і щочетверга о 19.00 у сквері «Молодіжний» соціальний проект «Весела зарядка. Мій двір – мої ігри» буде збирати дітей на яскраву ігрову програму - грати у спортивні ігри, танцювати і дивитися мультфільми під відкритим небом.

20190601 120190601 2

Керівник гуртка «Лідер»

Наталя Іванова

Вгору