Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 548

Дискусійний майданчик: перспективи працевлаштування молоді

     Перспективи працевлаштування молоді, особливо у сільській місцевості - гостре та актуальне на сьогоднішній день питання, яке є у фокусі уваги не лише представників професійної (професійно-технічної) освіти, а й для всіх тих, хто піклується про майбутній сталий розвиток держави.

     30 травня в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінностей місцевих медіа для місцевої громади», редакція Мелітопольської міськрайонної газети «Новий день» ініціювала проведення діалогового майданчику «Перспективи професійних навчальних закладів та працевлаштування молоді» у форматі круглого столу.

     ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» на засіданні представляла заступник директора  з НВР Ірина Кудар. Зустріч пройшла на базі Новомиколаївської загальноосвітньої школи Мелітопольського району. У жвавому обговоренні взяли участь: Новомиколаївський сільський голова, депутати Мелітопольської районної ради, фахівці Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості, роботодавці, представники Новомиколаївської і Трудівської шкіл, лідери шкільних парламентів.

     Новомиколаївський сільський голова Євгеній Таланов окреслив ситуацію на території, відзначив потребу громади у фахівцях аграрної, медичної сфер та наголосив на важливості комплексного підходу для вирішення проблеми молодіжного безробіття.

     Учасники акцентували увагу на таких питаннях: реаліях місцевого ринку праці та можливостях підтримки як молоді, так і роботодавців; можливостях проходження професійного навчання; про дуальне навчання; про відтік кадрів, який, на жаль, сьогодні спостерігається у всіх регіонах країни, і про шляхи підтримки молоді через державні та місцеві програми і якісно проведену профорієнтаційну роботу. Дуже важливо вже з початкової ланки у школах проводити профорієнтаційну роботу, коли діти багато дізнаються про професії, замислюються про своє майбутнє, розуміють, які професії користуються найбільшим попитом.

     Представники самої молоді, Молодіжного парламенту Мелітополя та шкільного парламенту поділилися своїм баченням професійного майбутнього.

     Дискусія вийшла емоційною, бо кожен відчував свою відповідальність і свій внесок у спільну справу будівництва міцної країни, в якій хочеться жити і не виникає бажання шукати щастя на чужині. Відчувалося небайдуже ставлення присутніх до обговорюваної теми, адже молодь – це рушійна сила у розвитку держави і їй потрібна підтримка та допомога у професійній самореалізації.

20190601 320190601 4

Вгору