Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 575

Лідери учнівського самоврядування – майбутні лідери країни

     06 червня 2019 року представники Державного навчального закладу «Мелітополське вище професійне училище» взяли участь в засіданні клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на базі ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей». Цьогорічна тема засідання клубу: «Лідерство як фактор формування внутрішньої активної позиції молодого громадянина».

     Наше училище представляли заступник директора з НВР Ірина Кудар та учениця 210 групи Сукач Діана, президент учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. Діана виступила на урочистому відкритті засідання та  відзвітувала про здобутки лідерів учнівського самоврядування за навчальний рік.

     На відкритті засідання виступили представники Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, які вручили найактивнішим учням грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за перемогу в І етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та ряді обласних конкурсів різної тематики.

     Перша частина заходу була традиційно представлена доповідями про здобутки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. Друга частина заходу відбувалась у форматі двох секцій:
 лідерів учнівського самоврядування та заступників директорів з виховної роботи.

     По завершенню роботи секцій Юлія Руденко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, вручила сертифікати лідерам учнівського самоврядування.

     У підсумку роботи всі дійшли до висновків щодо необхідності розвивати професійні й лідерські якості, оскільки найактивніші учасники учнівського самоврядування – це майбутні лідери усіх сфер життєдіяльності нашої країни.

2019066 122019066 112019066 182019066 152019066 132019066 142019066 162019066 17

Керівник гуртка «лідер»,

куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору