Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 570

Фестивальне літо

     Звичайно, літо для кожного має позитивні компоненти: відпочинок, зустрічі з рідними, друзями, вільний час, море, сонце, подорожі, радість і тепло – словом, цілковите розмаїття вражень і настроїв.

     Усім мелітопольцям додала літніх вражень команда організаторів та волонтерів Всеукраїнського фестивалю «З країни в Україну», який несе ідеї єднання громад, просвітництва, культурного розвитку, взаємного порозуміння людей.

     На центральній площі міста розгорнулося містечко майстрів, інтеркультурна гостина, спортивні майданчики, ігрові студії, фотовиставки, зони комунікацій, читання, інформування.

     Мелітопольське ВПУ представило програму професійної освіти: майстер-класи з виготовлення сувенірів від майбутніх швачок та плетіння косичок від майбутніх перукарів. Команда дівчат, зорганізована Івановою Н.А., майстрами Баричевою О.М. та Качурою Т.П., показала свої навички та уміння. Вдячні Дрибуленді Н., Шевченко А., Руднік А., Науменко І., Захарова Т., Накорик Г., Макарова О.

     Програма фестивалю, яка тривала з опівдня до вечора, завершилася музичним асорті українських гуртів та солістів Nesprosta, SECRET FORÉST, Alex Silakov, TOLOKA, KiRA MAZUR.

     Мелітополь передав своє тепло, палітру талантів, щиру гостинність, патріотичні ідеї фестивалю Херсонщині – далі Каховка.

 20190810 120190810 420190810 220190810 320190810 520190810 6

Заступник директора

Кудар Ірина

Вгору