Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 546

Зустрічі з успішними випускниками –

натхнення на нові досягнення та наполегливу працю

     Мелітопольське вище професійне училище завжди радо зустрічає своїх випускників, які через роки дорослого життя повертаються на поріг рідного училища поділитися своїми досягненнями, успіхами в професійному та особистому житті, вдалою кар’єрою та пам’яттю про ті щасливі роки юності, що вони провели за навчанням в училищі. Педагогічний колектив радіє успіхам своїх колишніх учнів та намагається використовувати потенціал таких успішних прикладів професійної реалізації випускників у виховній роботі.

     Так, 10 вересня до училища завітала випускниця майстра виробничого навчання Баричевої О.М. 2009 року випуску з професії «Кравець» Тетяна Лушнікова. З метою розширення уявлень учнів про широкі можливості застосування професійних знань та навичок в майбутньому для зустрічі з випускницею на виховну годину було запрошено учениць другого курсу з професії «Швачка. Вишивальник» та першокурсниць з професії «Кравець».

     В ході бесіди Тетяна розповіла про роки свого навчання в училищі, про своє  подальше навчання в Дніпропетровському державному коледжі технологій та дизайну, пріоритети у виборі наступних місць роботи, серед яких були Мелітопольська трикотажна та швейна фабрики, а також про свою сьогоднішню роботу в кіноіндустрії в якості костюмера, бутафора та виставкову діяльність в якості художника.

     В своєму виступі випускниця зробила акцент на тому, що навчання в училищі  - це лише старт для будь-якої подальшої успішної кар’єри, що своєю наполегливою щоденною працею та допитливістю у навчанні можна досягти набагато більшого, аніж учні сьогодні можуть уявляти. Тетяна з теплотою згадувала час навчання в училищі, подякувала майстру виробничого навчання та всьому педагогічному колективу училища за старт та підтримку у своєму майбутньому професійному зростанні. Закликала учнів бути відкритими для всього того нового, що їм пропонує сьогодення, вбирати в себе все найкраще від вчителів та майстрів виробничого навчання в училищі, вивчати іноземні мови, користатися можливостями додаткової онлайн-освіти, вірити у свої сили та завжди прагнути більшого.

     Наприкінці зустрічі учні поставили питання, які їх зацікавили у розповіді гості, та подякували за відверте спілкування. Сподіваємось, що цікава та натхненна розповідь спонукає учнів до нових творчих пошуків та завзяття у здобутті майбутньої професії.

 20190910 0120190910 0220190910 0320190910 04

Куратор учнівського самоврядування

Н.А.Іванова

Вгору