• 285

     08.10.2019. в ДНЗ «МВПУ» був проведений обласний семінар викладачів іноземної мови за темою «Реалізація компетентнісного підходу у викладанні іноземної мови». Семінар пройшов за підтримки адміністрації училища, під керівництвом методиста НМЦПТО Четверякової Л.І. та за участі викладачів області та міста Мелітополя. На групі 307 за професією «Перукар (Перукар-модельєр)» викладачем німецької мови Бородай І.П. був проведений урок за темою «Зимові свята в Німеччини. Опрацювання матеріалу теми через читання». На уроці були використані різні методи опрацювання тексту, робота з діалогами,вправи на доповнення речень за текстом, тестові завдання, робота з Mind-mape, впродовж всього уроку використовувалася інтерактивна дошка, працювали репортери та оскари, наприкінці уроку обов’язковим етапом була рефлексія. Урок пройшов у невимушеній та доброзичливій обстановці.

     Викладачами Крютченко О.О. та Бородай І.П. був проведений воркшоп під назвою «Як зробити навчання ефективним». Учасники семінару мали змогу обмінятися цікавими ідеями, побачити, випробувати та оцінити різноманітні інтерактивні методи, вправи, навчитися створювати QR-коди, робили пазл зі своїми ідеями щодо покращення ефективності навчання та багато іншого. Воркшоп був дуже насичений інформацією, вправами, йшов 2 години, але за емоційним навантаженням пройшов дуже легко та позитивно.

     Також були обговорені питання щодо методичних рекомендацій творчої групи викладачів іноземної мови міста Запоріжжя, уточнювались завдання щодо конкурсу з англійської мови серед учнів ПТО «Англійська мова – це моє майбутнє».

     Бажаємо всім присутнім на семінарі та його учасникам здоров’я, наснаги та творчих звершень.

 20191008 120191008 320191008 220191008 420191008 520191008 6

Викладач німецької мови Бородай І.П.

Вгору