Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 160

Візит заступника Міністра освіти та науки України Петра Коржевського

до Мелітопольського вищого професійного училища.

     06 лютого 2020 року відбувся робочий візит заступника Міністра освіти та науки України Петра Коржевського до Мелітопольського вищого професійного училища.

     У 2020 році одним з основних пріоритетів діяльності Міністерства є реформа професійної освіти. Протягом січня-квітня у всіх областях відбудеться аудит усієї системи професійно-технічної освіти, а також коледжів і технікумів. Аудит робиться ще й для того, щоб остаточно передати майно всіх закладів професійної освіти на баланс регіонів. Планується, зокрема, оптимізація мережі закладів відповідно до потреб регіональних ринків праці; реалізація нової децентралізованої моделі управління та фінансування, орієнтованої на результати; створення сучасної навчально-виробничої інфраструктури для здобувачів професійної освіти; максимальне залучення бізнесу до процесу підготовки фахівців в училищах та технікумах; проведення комунікаційної кампанії з популяризації професійної освіти.

     Заступник міністра в рамках візиту також розглядав потенціал нашого училища як одного з 3 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області – учасників програми EU4Skills, на базі яких планується створення Центрів професійної досконалості. Це спільний проект МОН та Європейської Комісії EU4Skills з основною метою - підтримати реформу професійної освіти в Україні. У межах проекту планується створити 7 центрів професійної досконалості (ЦПД) в різних областях України. Запорізька область – одна із семи областей України, яка пройшла відбір до другого етапу Програми EU4Skills щодо створення сучасних інноваційних ЦПД. У кожній з обраних пілотних областей на можливість стати ЦПД претендує по 3 заклади професійної освіти.

     У ході візиту оглянуто базу всіх навчальних та виробничих корпусів училища, гуртожитки, виробничі майстерні, відбулася зустріч із адміністрацією та педагогічним колективом, у якій взяли участь директор ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Людмила Кисельова, секретар Мелітопольської міської ради Роман Романов, заступник директора департаменту - начальник управління координації діяльності навчальних закладів та аналітичної, планово-економічної, кадрової роботи Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Олена Сороченко, заступник Мелітопольського міського голови Світлана Бойко, заступник Мелітопольського міського голови  Сергій Прийма, ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, депутат Запорізької обласної ради Володимир Кюрчев, депутат Мелітопольської міської ради, генеральний директор ТОВ «МПІ-Агро» Михайло Маслов.

     Людмила Кисельова запевнила, що училище готове розвиватися, відповідаючи вимогам регіонального ринку праці; швидко реагувати на запити місцевих роботодавців; співпрацювати з органами місцевого самоврядування.

201661312101422211812345978

34

Автор: Заступник директора з НВР

Ірина Кудар

Джерело фотографій

Вгору