Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 410

Den Evropi

     Третьої суботи травня з 2003 року відзначається День Європи в Україні. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

     Педагогічний та учнівський колектив Мелітопольського вищого професійного училища активно бере участь у громадському та соціально-культурному житті місцевої громади, завжди долучається до молодіжних ініціатив та акцій – наш вибір – бути у вирії подій. Зокрема, в останні роки до заходів, які проводилися в Мелітополі з нагоди Днів Європи, долучалося все більше і більше наших учнів. Це були різноманітні освітні та дозвіллєві заходи: виставки, вікторини, концерти, акції, подорожі та екскурсії до визначних місць культурної спадщини, відвідування закладів культури, тощо.

     Карантин, звісно, вніс свої корективи у перелік тих можливостей, які зараз доступні для участі нашим учням та педагогам, але зовсім не відмінив їх, а навіть трохи збільшив та розширив завдяки можливості брати участь в багатьох цікавих онлайн-проєктах. Так, наразі є можливість для участі в таких:

     16 травня 2020 року стартує обласний молодіжний онлайн-конкурс до Дня Європи «Креативна Європа в Україні - 2020», організований факультетом соціології та управління Запорізького національного університету при підтримці представництва Європейського Союзу в Україні та Науково-методичного Центра Запорізької міської ради з метою показати молоді (14-22 років) єдність України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

     Можливість взяти участь у конкурсі у педагогів є в об’єднанні зі своїми учнями за такими 4 номінаціями: Краще фото «Кожне завтра розпочинається сьогодні»; Краще домашнє відео «Готуємо європейські страви вдома»; Краща презентація «Людина, що змінила європейську історію»; Кращий перфоманс «Сучасне мистецтво: європейський досвід». Основні дати конкурсу: 16.05.2020 (День Європи) – офіційний старт, з 17.05.2020 до 31.05.2020 – час на підготовку робіт та оцінювання результатів і вже 01.06.2020 – онлайн-нагородження переможців. Реєстрація учасників здійснюється за посиланням: https://bit.ly/EU_zp

     У рамках святкування Дня Європи 2020 Представництво Європейського Союзу в Україні проводить онлайн-квіз «Відгадай країну ЄС», взяти участь можна за посиланням: https://cutt.ly/6yQgnD6, а також запрошують взяти участь у онлайн Днях кар’єри ЄС, що відбудуться 11 - 15 травня 2020 року – подробиці за посиланням: https://euroquiz.org.ua/events/view/386.

     Наші Мелітопольські бібліотеки також надають можливості онлайн-участі у своїх заходах: Віртуальна книжкова виставка «Вивчай Європу – змінюй Україну» в бібліотеці імені Маяковського (доступ за посиланням: https://www.facebook.com/biblioteka.v.mayakovskogo/), Фотоєвроасорті «На глобусі - Європа» в бібліотеці імені Горького (доступ за посиланням: https://www.facebook.com/mlt.bibliotekagorkogo/)

     Запрошуємо учнів та колег активно долучатися до всіх можливостей -  бо саме зараз, під час карантину є нові можливості, якими просто необхідно скористатися якомога ефективніше!

Н.А.Іванова,

Куратор учнівського самоврядування

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

Вгору