Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 478

Перші здобутки швачок-першокурсниць

     Непомітно промайнув майже рік навчання. Здавалося, тільки 1 вересня поринули в чарівний  світ  знань та нової професії,  а вже сьогодні настав день,  коли  треба звітувати про досягнення. 14 травня 2020 року в групі 103 відбулася проміжна атестація  з професії «швачка» 1-2 розряду, організована майстром в\н Дядьковою С. С.. Вперше такий захід пройшов у незвичний спосіб, дистанційно.

     Завданням для здобувачів освіти було написання курсової роботи за індивідуальними темами та її захист у вигляді доповіді. У визначений час комісія у складі:

20200514 11

     Овсяннікова М. І. – директор ТОВ «Одяг»; Кисельова Л. І. – директор ДНЗ «МВПУ»; Трифонова О. Ю.– заступник директора з НВР; Ахтирський С.В. – старший майстер; Сідлецька Н. П. – викладач спецпредметів;  Глибіна І. А.  - викладач спецпредметів, майстер в\н; Дядькова С. С. - викладач спецпредметів, майстер в\н, почали захист проміжної атестації.

20200514 1220200514 13

     Кожному учневі був зроблений відеодзвоник. Дівчата та хлопець виходили на зв'язок та робили доповідь, відповідали на запитання.

20200514 14

     Атестація пройшла успішно. Всі здобувачі освіти підготували гідні доповіді та впевнено відповідали на запитання. Якщо людина хоче чогось досягти, вона шукає можливості, але якщо не хоче, шукає привід. Гадаю, що наші дівчата знайшли в собі бажання та можливості засвоїти знання, проявити вміння та навички та продемонструвати їх комісії. Незвичний спосіб проведення даного заходу не став на заваді для отримання високих результатів.

     Карантин мине, а гарний настрій, приємні спогади, це ті почуття, які залишаться у всіх учасників процесу!

 20200514 15

Дядькова С. С.,

викладач спецпредметів, майстер в\н

Вгору