Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"
  • 295

На канікулах наші педагоги продовжують

працювати – навчатися самі та навчати інших!

     Педагогічні працівники ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» активно працюють над своїм професійним зростанням, відвідують профільні курси та тренінги з підвищення власного професіоналізму та навіть під час канікул продовжують працювати.

     Так майстер виробничого навчання Олена Баричева вже третій рік поспіль влітку стає тренеркою короткострокових програм з основ крою та шиття для зацікавленого дорослого населення. Ці освітні програми було розроблено в рамках співпраці нашого училища з представниками громадських об’єднань БО «Соціальний фонд» та ГС «СП «Центр освіти дорослих «Перший».

     Зараз за корисними знаннями та практичними навичками з основ швейної справи до училища влітку щосуботи збираються вмотивовані дівчата та жінки, які хочуть навчитися шити власноруч. Згідно з програмою навчання протягом 64 годин занять вони навчаються основам ручних та машинних швів, виготовленню постільної та столової білизни, пошиють самостійно спідницю та сукню чи блузу. Заняття розпочалися відразу після пом’якшення карантину та відбуватимуться протягом літа.

     Викладач англійської мови Олена Крютченко протягом року активно займалася підвищенням власних компетентностей та опануванням онлайн-інструментів в роботі педагога. В травні місяці вона розпочала співпрацю з Центром освіти дорослих «Перший» та стала викладати курс «Англійська для початківців» в онлайн-режимі. Це був перший досвід такої роботи як для Олени Олександрівни так і для команди Центру. Наразі курс вже виходить на фінішну пряму. Серед учасників курсу є представники різних вікових та професійних груп, є колеги Олени Олександрівни по педагогічній ниві, є представники промислових підприємств, домогосподарки, управлінці, тимчасово безробітні та інші категорії зацікавлених у вивченні англійської мови.

     Ці курси реалізуються в межах трирічного проєкту «Центр освіти дорослих – інструмент сталого розвитку громади» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Співпраця педагогів училища з Центром освіти дорослих «Перший» на цьому не закінчується. Наразі розробляються нові тематики освітніх програм для дорослих, зокрема і професійного спрямування. Тож, можна слідкувати за оновленнями переліку освітніх програм на сайті організації: http://pershyi.org.ua/ та на сторінках у соціальних мережах Facebook: facebook.com/pershyi і Instagram: cod.pershyi. Команда Центру освіти дорослих «Перший» запрошує активних педагогів нашого училища до співпраці, пропонує підвищувати свій рівень компетентності, «прокачувати» «м’які» навички та долучатись до навчання дорослих!

2020 07 14 12020 07 14 22020 07 14 32020 07 14 42020 07 14 52020 07 14 6

Вгору