• 83

Навчання у кращих практиків –

можливість для підвищення професійних навичок учнів

     В Мелітопольському вищому професійному училищі є добра традиція – звертатися до досвіду практичної діяльності своїх випускників задля демонстрації учням тих висот в професійній майстерності, яких вони можуть досягти. Доволі частими гостями в училищі є випускники різних років, які стали професіоналами своєї справи в різних галузях підготовки спеціалістів, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників в училищі.

     9 жовтня саме з такою метою – поділитися своїми знаннями з учнями, які навчаються професіям кулінарного напрямку, завітав випускник училища Андрій Фокін. Сьогодні Андрій – шеф-кухар ресторану «Останусь у подруги», має за плечима чималий практичний досвід, закордонне стажування, а 10 років тому він навчався основам кухарської справи у майстра виробничого навчання Ірини Анатоліївни Толстікової.

     Ірина Анатоліївна завжди підтримує зв’язок зі своїми випускниками і вони стають для неї не лише добрими друзями, а навіть колегами – допомагають з проведенням виробничої практики та приходять до училища з проведенням майстер-класів з новинками у своїй справі. Так і Андрій – не забув дорогу до свого училища, а приїхав підтримати свою колишню наставницю.

     Учні мали змогу подивитися, як майстерно Андрій приготував блюда європейської кухні – іспанське гаспачо, французький рататуй, та справжні італійські брускети з помідорами. Дії Андрія з найпростішої нарізки та чистки овочів були такими вправними, що одразу увага учнів була прикута до його стола. Він майстерно оперував інструментами, розповідаючи по ходу приготування про тонкощі роботи кухаря, багато уваги приділив технологічним моментам, естетиці в оформленні подачі страв та корисним інгрідієнтам, адже саме ці тенденції зараз актуальні не лише у Європі та світі, а й в нашій національній ресторанній справі.

     Наприкінці заняття учні мали змогу спробувати страви, приготовлені Андрієм, та переконатися, що корисна їжа може бути дуже смачною. Учнівська та педагогічна громада подякувала Андрію та запросила його ще з новими майстер-класами, ідей для яких в нього вже є багато.

20201009 120201009 220201009 320201009 420201009 520201009 620201009 720201009 820201009 9

Вгору