Дивіться на нас як на рівних

     З метою привернення уваги учнів до проблеми людей з обмеженими можливостями та гуманного ставлення до інвалідів 1 грудня 2017 року   була проведена година доброти «Дивиться на нас як на рівних», присвячена Всесвітньому дню інвалідів. Цей день був призначений  на 3 грудня  Асамблеєю ООН 17 років потому.

     Практичний психолог Волович Є.В. підготувала багато цікавого матеріалу до цього заходу. Учні зацікавлено слухали ведучих Ковальову Є., ученицю 107 групи, та Руднік А., ученицю 107 групи, які розповіли історію виникнення цього дня, про долі людей інвалідів. Потім учасники заходу висловлювали свої думки, обговорюючи вислів «Я довго жалкував, що у мене діряві чоботи, поки не побачив людину без ніг» та дивились відеоматеріал з Інтернету «Десять всесвітньовідомих людей з обмеженими можливостями».

Serdechki 0027

     В кінці години доброти  учні зробили висновки, що суспільство та кожен з нас повинен турбуватися про тих, кому потрібна допомога та підтримка. І ми можемо допомогти людям з обмеженими можливостями реалізувати себе, свої здібності та таланти.

 

Практичний психолог

Волович Є.В.

Вгору