Заяву на вступ до училища тепер можна подати в електронному вигляді. Форма заяви - у розділі "Абітурієнту"

 Консультація «Як самооцінка впливає на відносини?»

     Дівчата часто запитують, як самооцінка впливає на відносини. Особливо мені сподобалось  питання: "Хіба краса для хлопців не важливіша за?".

     Дорогі дівчата, НІ, НЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ.

     Коли у дівчини висока самооцінка, у неї горять очі. Вона відкрита, з нею приємно спілкуватися. Вона привертає до себе увагу і вона подобається. При цьому дівчина може бути будь-який зовнішності. Це в принципі ніякої ролі не грає.

     А ось коли вона красуня і у неї низька самооцінка, її красу ніхто не бачить. У дівчат з низькою самооцінкою постави, похмуре обличчя і з нею не хочеться продовжувати базікати. Навіть підійти до неї бажання особливого немає, тому що низька самооцінка - це міміка "цегли".

     Тому, дорогі дівчата, не треба намагатися сподобатися всім. Почніть з малого - спробуйте сподобатися САМІ СОБІ. Любіть себе за те, що це ВИ, а не за красу або стрункість.

     Любов до себе - це не для того, щоб хлопці на вас вішалися. Це для того, щоб принципі жити інакше .. Щоб їсти те, що вам смачно, а не те, від чого ви схуднете. Щоб спілкуватися з людьми, з якими вам цікаво. Щоб займатися справою, яка дозволяє вам розкрити свій потенціал і таланти, а не виконувати якусь невизначену функцію. Любов до себе - це і є життя. Це ЯКІСТЬ життя.

Вгору