Склад Ради учнівського самоврядування на 2017-2018 н.р.

  • 322

 

Список керівників груп та старост груп

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» на 2017-2018 навчальний рік

№ групи

Професія

Керівники групи

Староста/заступник

101

Cлюсар з ремонту а/м

Кравченко Ірина Петрівна,

Коляка Віктор Сергійович

Степневський Віталій

Бєлан Іван

103

Швачка. Вишивальник

Понікарова Олена Олександівна,

Глибіна Ірина Анатоліївна

Аметова Катерина

Трубнікова Софія-заст.

104

Верстатник ш/п

Чугрєєва Марина Павлівна,

Волохов Віктор Сергійович

Стоянов Богдан

106

Слюсар КВПіА

Єременко Олена Миколаївна,

Ахтирська Ганна Михайлівна

Асєєв Микита

107

Перукар-модельєр

Буцька Олена Володимирівна,

Качура Тетяна Петрівна

Науменко Інна

108

Кухар-бармен

Нарикова Наталя Антонівна,

Ісаченко Єлізавета Сергіївна

Шульга Катерина

109

Кухар-кондитер

Литвиненко Світлана Іванівна,

Нечитайло Світлана Василівна

Горбова Валентина

110

Кухар-кондитер

Будна Ірина Юріївна,

Кардашова Наталя Григорівна

Ложечка Аліна

201

Cлюсарь ремонту а/м

Бородай Ірина Петрівна,

Тараненко Віталій Іванович

Титов Олександр

203

Швачка. Вишивальник

Кисіль Олена Леонідівна,

Дядькова Світлана Серверівна

Бурса Євгенія

204

Верстатник ш/п

Черкашина Наталя Миколаївна,

Безродна Ольга Миколаївна

Нейчева Анастасія

Рудакова Карина

207

Перукар-модельєр

Дійков Микола Іванович,

Чепелєва Ніна Вячеславівна

Генова Дар’я

208

Кухар-бармен

Назаренко Ірина Петрівна,

Шаруда Ольга Іванівна

Герасіменко Олександр

209

Кухар-кондитер

Нежинець Вікторія Альвівна,

Климушина Наталя Василівна

Храброва Тетяна

Папій Вікторія

210

Кухар-кондитер

Самойчук Валентина Василівна,

Глистін Микола Іванович

Тішина Вікторія

301

Cлюсар з ремонту а/м

Корх Галина Григорівна,

Ветушинський Максим Володимирович

Смальоха Юрій

Звєрєв Олександр

302

Монтажник с/т систем

Крютченко Олена Олександрівна,

Шкельов Олександр Петрович

Кумеда Антон

303

Швачка. Вишивальник

Дубовик Світлана Петрівна,

Лізогубова Тетяна Анатоліївна

Дякова Альона

Федяєва Вікторія

304

Верстатник ш/п

Антіфєєва Ірина Вячеславівна,

Швецова Олена Миколаївна

Зуєв Денис

305

Живописець

Романенко Ірина Григорівна,

Волик Валерій Миколайович

Куракова Дар’я

307

Перукар-модельєр

Зубашенко Лариса Олексіївна,

Занкова Світлана Вікторівна

Бекірова Сусана

309

Кухар-кондитер

Головльова Юлія Іванівна,

Мхітарян Валентина Миколаївна

Глущенко Христина

310

Кухар-кондитер

Павленко Ірина Андріївна,

Калугіна Ольга Іванівна

Юрик Микола

Редько Ірина

311

Продавець

Задорова Ольга Олександрівна,

Анєнко Ольга Аркадіївна

Лукьянова Анастасія

409

Кухар-кондитер

Пачина Наталія Єгорівна,

Нарикова Наталя Антонівна

Шевченко Тетяна

410

Кухар-кондитер

Богачова Ірина Анатоліївна,

Тесля Людмила Володимирівна

ТУ-11

Кравець

Баричева Олена Миколаївна

Грунська Ніна

ТУ-12

Cлюсар з ремонту а/м

Москаленко Людмила Миколаївна

Яковенко Влад

ТУ-13

Верстатник ш/п

Трифонов Василь Іванович

Зотов Ігор

ТУ-14

Кухар

Толстікова Ірина Анатоліївна

Суховєєва Ксенія

ТУ-15

Продавець

Гальченко Антоніна Федорівна

Рибка Анжела

ТУ-21

Кравець

Баричева Олена Миколаївна

Унанян Тамара

ТУ-22

Cлюсар з ремонту а/м

Москаленко Людмила Миколаївна

Логвінов Артур/

Самко Олександр

ТУ-24

Кухар

Шитікова Галина Григорівна

Суховєєва Ксенія

ТУ-25

Продавець

Науменко Світлана Михайлівна

Тараніна Аліна

1-с

Швачка

Борова Олена Володимирівна

Кондратенко Діана

2-с

Монтажник с/т систем

Луцевич Данута Болеславівна

Михайлін Денис

Гуртожиток

Драчко Анастасія/ Яковено Влад

Вгору