Кожен навчальний заклад живе своїм життям, своїми турботами, перспективами, надіями і сподіваннями. Минулого року на вересневому святі Знань та Професії  Мелітопольський професійний ліцей сервісу вітав 14 навчальних груп, які розпочали навчально-виховний процес. З перших навчальних днів розпочато формування учнівських колективів, активів груп.

     Традиційно першою перевіркою згуртованості та міцності колективу стало свято відкриття Спартакіади на початку вересня. Яскрава форма учасників, гучні девізи, марш колон, запальні спортивні танці дівчат та силові змагання хлопців, шквал емоцій, радість перемог – такий почин 2011-2012  навчального року.

     Наприкінці вересня в ліцеї відбулася загальна учнівська конференція, на якій було обрано Президента учнівської громади шляхом відкритого голосування активів кожної навчальної групи. Очолила учнівство випускниця Cкалібова Карина, дівчина активна, творча,  справжній лідер. На загальних зборах гуртожитку визначилися зі складом Ради гуртожитку та головою ради. Нею стала Бондаренко Вікторія. Саме актив гуртожитку провів 30 вересня Осінній бал знайомств з цікавою програмою, з обранням Королеви осені, з подарунками і танцювальною програмою. Прекрасним вітанням усьому колективу ліцею  до Дня Вчителя була концертна програма та виставка квіткових композицій «Дарунок педагогам». За участі усіх груп у навчальному закладі пройшли предметні тижні, тижні і конкурси професійної майстерності. Масштабним заходом у ліцеї завжди є «Фестиваль талантів», в якому кожна навчальна група презентувала себе у номінаціях: художнє слово, вокал, танцювальне мистецтво, оригінальний жанр.  Протягом усього навчального року проводилися старостати та засідання Ради гуртожитку як постійно діючі органи учнівського самоврядування, випускалися газети «Дайджест», «Дискетка».

     Увесь 2011-2012 навчальний рік був ознаменований вагомою датою – 67–ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Учнівською громадою разом з педагогами і батьками було проведено цілу низку заходів: конкурсний малюнок на асфальті, концертна програма, облаштування дошки і клумби Героїв Радянського Союзу – випускників нашого навчального закладу, екскурсію до краєзнавчого музею, зустріч з учасниками бойових дій, дітьми війни.

     Безумовно, найкращий показник молодої людини – її готовність проявляти ініціативу в добрих, так би мовити, благих справах. Наші учні щорічно проводять благодійні акції зі збирання коштів для організації Червоного хреста та дітей, яких залишили батьки у дитячій лікарні М.Мелітополя. Учні своїми внесками та виготовленими виробами зігрівають серця діточок.

     Учнівська громада постійно докладає зусиль в дотриманні корпусів та території ліцею в належному стані, у прибиранні і озелененні кабінетів, майстерень, алей, клумб, спортмайданчиків, у проведенні ремонтних робіт. Акції екологічного спрямування проводяться восени, навесні. Цього року  учні ліцею отримали подяку за постійну допомогу у облаштуванні міського парку культури і відпочинку ім.Горького – об’єкту культурної спадщини, якому виповнилося 70 років.

     Учнівство робить свій внесок в популяризацію робітничих професій, зокрема через участь у зустрічах з учнями шкіл, проведенні Дня відкритих дверей ліцею, міських ярмарках професій. Учнівська агітбригада побувала на запрошення районних Центрів зайнятості у Якимівці на святі випускника, селах Костянтинівка та Терпіння Мелітопольського району. Традиційно брали участь у презентації освітніх закладів з нагоди Дня міста.

     Щороку за підсумками навчальної, професійної, суспільно-громадської діяльності  визначається краща навчальна група. Так у 2011-2012 кращою стала група швачок-вишивальниць №34 (староста – Ципцина Тетяна). Ця група була нагороджена екскурсійною поїздкою до м. Запоріжжя, на Хортицю, до музею Українського козацтва.

     Разом з тим, що учнівське самоврядування активно працювало, є бажання подальшого вдосконалення роботи, навчання лідерів, їх обміну досвідом. Ми знаємо: дорогу здолає той, хто йде.

     Президент учнівського самоврядування Мелітопольського професійного ліцею у2011-2012 н.р. -

Скалібова Карина

     Голова Ради гуртожитку у 2011-2012 н.р. –

Бондаренко  Вікторія

     Куратор учнівського самоврядування –

заступник директора  з виховної роботи Кудар І.В.

 

 

Вгору