• 324

День Збройних Сил України

     Напередодні дня Збройних Сил України в Мелітопольському вищому професійному училищі була проведена виховна година «Історія розвитку Збройних Сил України. Історико - патріотичний дискурс».

     Викладач предмету «Захист Вітчизни» Волохов В.С. разом зі здобувачами освіти 2-С групи ознайомили присутніх з історією розвитку Збройних Сил України починаючи з козацьких часів.

     На прикладі сьогодення армії України діти мали змогу бачити досягнення Збройних Сил, їх оснащення, задачі і цілі.

     Присутні пройнялися тим, яку нелегку роботу виконують військовослужбовці заради нашого спокою, впевнилися, що армія є опорою держави.

     Переглядаючи презентацію на екрані можна було побачити весь шлях розвитку Збройних Сил України.

     До свята було приурочено і відкриття нового тиру в підвалі гуртожитку училища, він був поновлений силами хлопців і викладача «Захисту Вітчизни» Волохова В.С. при підтримці адміністрації училища. Були надіслані привітання військовослужбовцям військової частини м. Мелітополя і авіа бригаді.

     З нагоди свята і відкриття тиру з привітанням виступила директор  училища  Кисельова Л.І. і ще раз наголосила значимість Збройних Сил України.

     Заступник директора з навчально-виховної роботи  Кудар І.В. в своєму виступі наголосила, що Українське військо ніколи не було загарбницьким і не буде та запропонувала хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та патріотів України. «За всіх хто не встиг, треба встигнути нам, За приклад нам є кого взяти…» - такий лейтмотив заходу. Викладач Волохов В.С. звернувся до вихованців: «Ми, сучасне покоління , повинні шанувати героїв, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Молодь повинна бути свідомою, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, сім’ї, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність».

     Такі заходи надають можливість виховувати любов до України, до людей, які виконують свою роботу, захищаючи рубежі країни, знаходячись на передовій, ризикуючи своїм життям заради нас і незалежності країни.

     Свято Зброїних Сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Армія - це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави.

     Байдужість породжує бездуховність, тому ми повинні знати і пам’ятати свою історію.

 20201207 120201207 220201207 320201207 420201207 520201207 820201207 720201207 620201207 1020201207 9

Викладач предмету «Захист Вітчизни»

Волохов В.С

Вгору