• 153

Плекаємо в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» чемпіонів

Початок   чергового   засідання  виконавчого  комітету  Мелітопольської  міської  ради   4 березня перетворився на урочисту подію - вручення сертифікатів стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста.

Міський голова Іван Федоров особисто привітав 9 активних, обдарованих хлопців та дівчат, серед яких і ученицю Мелітопольського вищого професійного училища Тетяну Бородай, яка отримала іменну стипендію у номінації «спорт вищих досягнень».

Тетяна від самого дитинства займається спортом. Розпочала свою спортивну кар’єру із занять вільною боротьбою з 6-річног віку і досягла вагомих успіхів. Неодноразово ставала призеркою та переможницею спортивних змагань різного рівня – від міських та районних, а також Чемпіонатів Запорізької області з вільної боротьби серед дівчат свого віку у своїй ваговій категорії. Згодом розпочала і свою суддівську діяльність, за що також має відповідні грамоти та відзнаки за краще суддівство на турнірах Запорізької області.

В 2020 році Тетяна спробувала свої сили в новому для себе виді спорту. І вже в лютому 2020 року вона взяла участь у Міжнародному турнірі з сумо «КУБОК ЛЮБАРТА» серед чоловіків та жінок (м. Луцьк), де стала призеркою змагань і посіла ІІІ місце. Серпень 2020 року став визначним у спортивній кар’єрі Тетяни - згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України Тетяна отримала почесне звання Майстра спорту України з сумо.

Вітаємо Тетяну та зичимо нових досягнень на життєвому шляху!