• 177

Навчання та професійне вдосконалення педагогів

     Три дні з 31 березня по 2 квітня 2021 року команда педагогічних працівників ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» у складі заступника директора з НВР Ірини Кудар, куратора учнівського самоврядування Наталі Іванової та практичного психолога Олени Волобуєвої взяли участь у тренінгу для тренерів, організованому Громадською організацією «Комітет Майбутнього. Солідарність і відповідальність» в рамках реалізації проекту "Створення міжгалузевого консультативно-інформаційного Центру кар’єрного розвитку та молодіжного підприємництва".

     Колеги з Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти, на базі якого відбувалося навчання, допомогли створити дружню робочу атмосферу і 20 учасників за 3 дні роботи, спілкування, опановування нового досвіду стали не лише більш досвідченими у питаннях впровадження тренінгових практик в свою роботу, а також дізналися багато нового і цікавого один про одного та про самих себе.

     Тренеркою програми виступила коуч Олена Бєлова – засновниця та директорка Коучінг центру "Liberty" (м.Київ) та президентка ГО «Соціальна взаємодія. Ініціативи. Творчість. Інновації».

     Тренінг був дуже насиченим та змістовним. Основними тематичними блоками були: компетенції щодо розробки та проведення тренінгів для здобувачів освіти; мотивація до навчання та психологічні засади формування професійнї спрямованості молоді, включно з коучинговими підходами до процесу професійного самовизначення; соціально-емоційні навички; методи та техніки успішної комунікації та самопрезентації.

     Очікування від участі у тренінгу справдилися. Велика вдячність організаторам за вибір тренерки та її програму і відповідність запитам учасників. Впевнені, що цей новий досвід наша команда творчо впровадить у своїй професійній діяльності та у власному житті.

20210405 120210405 220210405 320210405 420210405 520210405 620210405 7

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору