• 129

Молодь Мелітопольського ВПУ – за партнерство і активність

     9 та 10 вересня 202 року на локаціях центрального міського парку міста Мелітополя відбувся молодіжний діловий саміт «Get higher together», який об‘єднує молодь та бізнес. Це були насичені, цікаві дні, які провели разом з молоддю міста і  наші учні Проскурін Ярослав, Климович Максим(201гр), Кетерина Волкова(303гр.), Ганна Іванова, Демченко Ніка(203гр.), Щукін Микита, Протас Карина, Улічева Сніжана(207гр.)

     У саміті взяли участь такі компанії: «Hegelmann», «Ringroup», «Ukrfavorit», «Сільпо», «Мелітопольська Черешня». Наші учні мали можливість бути учасниками «живої бібліотеки», де представники підприємств розповіли молоді про можливості, розвиток та необхідні навички для роботи з компаніями міста Мелітополя.

     Після цього усі присутні взяли участь у  панельній дискусії «Get higher together», де змогли задати хвилюючі та цікаві питання учасникам саміту. 

     Учні отримали багато позитивних емоцій, дізналися про можливості співпраці з компаніями, а також отримали подарунки від представників підприємств. 

     Захід був підготовлений та реалізовано організацією «Центр інноваційного, соціального, фізичного та інтелектуального розвитку «Піпл.юа» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

20210909 120210909 220210909 3

Куратор учнівського самоврядування

Корольова Аліна

Вгору