• 170

Розвиток місцевого партнерства зайнятості

   01-02 лютого виконуюча обов’язки директора училища Наталя Іванова та заступник директора з НВР Олена Трифонова стали учасницями тренінгу з розвитку місцевих партнерств зайнятості - черговому заході проєкту «Від покоління Ні-Ні* до покоління ПІДПРИЄМЦІВ».

   З допомогою експертів Міжнародної організації праці International Labour Organization Ukraine в Україні Джемала Ходжіча та Лотте Міндедаль на дводенному тренінгу місцева команда вчилася як навколо себе згуртувати людей та зробити взаємодію всіх зацікавлених сторін ефективною аби принести максимальну користь своїй громаді.

   Першочерговим завданням тренінгу було дізнатися технік побудови дієвої співпраці всіх членів команди, способи ефективної комунікації та ненасильницькі методи вирішення конфліктів. Значної уваги на тренінгу було приділено побудові організаційної структури партнерства у відповідності до його місії та стратегічних цілей, пошуку способів забезпечення інституційної, фінансової та політичної сталості.

   Учасниками Мелітопольського партнерства зайнятості, створеного в рамках проєкту «Від покоління Ні-Ні* до покоління ПІДПРИЄМЦІВ», є окрім училища наші давні партнери: Центр освіти дорослих "Перший", Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості, Мелітопольська міська рада, ГО «СВ-Платформа», Агенція розвитку Мелітополя, Виробничо-комерційна фірма «Мелітопольська черешня», Група компаній «Турбоком» та "Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО".

   Проєктом передбачена велика кількість заходів, серед яких зокрема й надання грантів 25 бенефіціарам для втілення їхніх підприємницьких ініціатив. Фінансову підтримку отримають ті учасники проєкту, які успішно завершать тренінгову програму та стажування на базі місцевих бізнесів, а також представлять бізнес-плани своїх ідей.

   Ініціатива зі створення партнерства зайнятості у Мелітопольському районі реалізується в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що виконується International Labour Organization Ukraine  за підтримки уряду Данії.

photo 2022 02 03 22 08 16photo 2022 02 02 10 14 11photo 2022 02 02 15 34 58IMG 4383IMG 4399IMG 4510

       *Покоління НІ-НІ - Люди, які не навчаються і не працюють, не займаються ні тим, ні іншим.

Вгору