• 1066

Найсмачніша подія року Мелітополя - фестиваль "ЧерешнЕво"

Afisha

     7 червня учні та педагоги Мелітопольського вищого професійного училища ретельно підготувалися до участі у найсмачнішій події року - щорічному фестивалі Мелітопольщини "ЧерешнЕво", який проходив цього року вже увосьме, щобМелітополь став епіцентром яскравих барв, щирих посмішок, червоного кольору та черешні!

     Саме наш колектив є постійним учасником більшості цікавих заходів фестивалю, який цього року розпочався з арт-ходи "Черішествіє", під час якої головний проспект міста і Парк культури та відпочинку ім. Горького стали центром ягідного свята. Наша яскраво одягнена у червоне делегація учнів та педагогів і адміністрації, на чолі з директором училища Людмилою Кисельовою разом з представниками творчих колективів, інших закладів освіти,дитячих садків та просто яскраво одягненихмелітопольців йшла від Майдану Перемоги до центрального фонтану Парку культури та відпочинку ім.Горького, де учасники параду були задіяні у флешмобі.

     Територією парку було розташовано безліч яскравих локацій з фотозонами, майстер-класами, виставками та ігровими майданчиками. Наше училище представило майстер-класи від групи першокурсниць з професії «Швачка. Вишивальник» під керівництвом майстра виробничого навчання Олени Баричевої з виготовлення сувенірів «Мелітопольська черешня», від другокурсниць з професії «Перукар-модельєр» під керівництвом майстра виробничого навчання Тетяни Качури «Коса - дівоча краса», силами художніх керівників Наталі Кірчевої та Владислава Зеленського було підготовлено яскраву фотозону, де з радістю робили світлини як дітлахи так і дорослі відвідувачі фестивалю.

     Найсміливіші дівчата у старанно підготовленому «Черешневому вбранні» вирішили позмагатися за можливість стати обличчям міського календаря на наступний рік, взявши участь у конкурсі на найкращий черешневий костюм «Чері – Look». А учні з професії «Кухар. Кондитер» вже традиційно взяли участь у пригощанні всіх учасників та гостей фестивалю смачним морозивом з черешневим варенням.

     В кінці вечора мелітопольців розважала кавер-група LA-LA-BAND і шоу барабанщиків "Rhythmmen".Родзинкою цьогорічного фестивалю стало бармен-шоу, під час якого усіх пригощали черешневим пуншем. Так святковий настрій в місті було продовжено ще на два наступні вихідні і вже з цього понеділка будемо чекати на процес голосування за найкращий костюм та вболівати за наших красунь.

Hoda$ereshniaKa4yra Krut4enkoBari4eva 1Bari4eva 2MorozivoFoto 1FotoRita NatashaMVPU

Керівник гуртка «Лідер»,

куратор учнівського самворядування

Наталя Іванова

Вгору